איזו מאס אקסטרים גיינר - 4.2 קג

המחקרים מהשנים האחרונות מראים כי כאשר שהמטרה להאיץ עליה משמעותית במסת השריר ושיפור בכוח עם צבירת שומן מינימלית יש צורך בשילוב של מספר מרכיבים מעבר לחלבון, פחמימות או קריאטין. חברת Ultimate Nutrition גאה להציג את פאר היצירה בתחום: Iso Mass Extreme הגיינר שפותח במיוחד למטרה זו ומכיל את כל הרכיבים (במינונים הנכונים) אותם הגוף דורש לשם עליה אופטמלית במסה ובכוח.

 

לעומת גיינרים אחרים המנסים להתחקות אחר יחס הפחמימות והחלבונים בתזונה (4 : 1) בלי שום סיבה ורציונאל מדעי לכך, היחס בין חלבון לפחמימות ב- Iso Mass Extreme הנו יחודי ועומד על 1:1.2 לטובת הפחמימות. יחס זה מבטיח עליה מתונה של אינסולין ובכך מאפשר כניסת חומצות אמיניות ובניית חלבון בשריר, זאת ללא אגירת שומן מיותרת.

בנוסף, גיינרים רבים מאופיינים בתכולת שומן רבה ובאיכות נמוכה, ב- Iso Mass Extreme כמות השומן נמוכה מאוד וחומצות השומן שבו חיוניות לתהליכי בניה וגדילת השריר.

 

כמות ותזמון נטילה: שלא כמו באבקות גיינר אחרות, מגוון ואיכות הרכיבים בתוסף החיונים לאימון, מאפשרים לגיינר הזה להיות מעיין- "מיני ארוחה" אופטימאלית לפני ואחרי אימונים. כמות השומן הקטנה, יחד עם רמת החלבון והפחמימות האיכותיים מאפשרים לחומרים להיספג במהירות. בנוסף, שילוב חומצות האמיניות המזינות את השריר כגון BCAA יחד עם NO התורם להרחבת כלי הדם ו- 7 סוגי הקריאטין שבו מאפשרים להגיע למיצוי הפוטנציאל מכל אימון.

 

מנת הגשה יומית מרבית כוללת 3 כפות מדידה ובהן 153 גרם אבקה:

65 גרם חלבון  -  מ- 5 סוגי חלבון גבינה וחלב עם מהירות ספיגה מהירה ואיטית בכדי לתמוך בגדילה והתאוששות למשך כל היממה.

80 גרם פחמימות מורכבות- שילוב של הפחמימות האיכותיות ביותר לשמירה על איזון בין רמת פחמימות לרמת אינסולין אופטמלית תביא ליכולת ביצוע טובה באימון ולאפקט אנבולי של רקמת השריר לאחר האימון.

6.5 גרם חומצות שומן חיוניות- כמות שומן קטנה אך הכרחית ליצירת תהליכים שונים וכן בכדי לשמש כחומר גלם ליצירת הורמונים וממברנת לתאים הנפגעים באימון.

7 גרם קריאטין, מ- 7 סוגי קריאטין המתקדמים ביותר בעולם, זאת על מנת לגרום להשפעה המרבית על הכוח והמסה במינון המינימלי.

500 מ"ג של קומפלקס NO- מ- 4 סוגי חומצות אמיניות המעלות את יצור NO בגוף ובכך תורמים לזרימת הדם לשרירים וכן להגברת יצור גורמי הגדילה והחלבונים בשריר.

2.2 גרם גלוטומין קומפלקס- מ- 4 סוגי גלוטמין התורמים להגדלת נפח התא ויצור החלבונים והגליקוגן, זאת בנוסף להפחתת הנזק הנגרם בשריר באימון, ולכן תורמים להתאוששות מהירה יותר בין האימונים.

550 מ"ג BCAA- ב-6 צורות קשירה חדישות- החומצות האמיניות החיוניות ביותר לבניית מסת השריר ולעיכוב התהלכים הקטבולים בשריר.

500 מ"ג  CP mass- קומפלקס שיעודו הגברת מסלולי יצור הקריאטין בגוף באופן טבעי.

3.22 גרם ויטמינים ומינרלים- 20 סוגי ויטמינים ומינרלים שונים החיוניים להתאוששות ובניית הרקמות וכן להאצת כל תהליכי הבניה והשיקום מהאימון.

250 מ"ג אנזימי עיכול- מבטיחים עיכול ופירוק מיטבי של החלבונים ובכך משפרים את ספיגתם ואספקתם לזרם הדם ללא הכבדה על מערכת העיכול.

 


מנת הגשה יומית מרבית אמנם כוללת 3 כפות מדידה, אולם מרבית המתאמנים יכולים להסתפק בכף וחצי ליום, המחולקת לשני חלקים: חלק לפני האימון וחלק שני לאחר האימון או בין הארוחות.  בשל צריכת הקריאטין שבמוצר יש להגביר מעט את צריכת הנוזלים.

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה