אלטמן תוספי תזונה ALTMAN

אלטמן - תוספי תזונה טבעיים

אלטמן מוצרים המשלבים את יתרונות הבריאות מן הטבע עם מהימנות המחקר המדעי – זהו הרעיון העומד בבסיס המחשבה המנחה את אלטמן רוקחות טבעית, ומאפשר לנו להציע לכם, לקוחותינו, מוצרים איכותיים ויעילים, הנותנים מענה טבעי למגוון צרכים בריאותיים שבהם מתקשה הרפואה הקונבנציונלית לטפל.

 

אלטמן רוקחות טבעית הוקמה בשנת 1993, ועם השנים הפכה לאחת החברות המובילות בתחום תוספי התזונה בישראל. כיום משווקים למעלה מ-100 מוצרי איכות למאות אלפי צרכנים. מנהלי החברה, שעמם נמנים גם רוקחים ואנשי מקצוע המתמחים בתחום הרפואה המשלימה, מקפידים שמוצרי החברה יהיו באיכות הטובה ביותר ויספקו לצרכנים פתרון טבעי וממוקד לבעיות שונות ומענה בריאותי הולם אשר ישפר את איכות חייהם.


  

אלטמן התמחתה במהלך השנים בייבוא, בבנייה ובשיווק של מותגים מובילים נוספים דוגמת פרופולנטום, קיוליק, קרטילגו, רמיפמין, פרוסטמד ועוד. אחד מסמלי תחילת דרכה של אלטמן הוא המוצר "פרוטק" – שעם השנים התפתח והפך למותג מוביל המכיל סדרת מוצרים ששמם הולך לפניהם כתוספי תזונה שנותנים פתרון טבעי ובריא למגוון תחלואי החורף.  

 אנו באלטמן רוקחות טבעית מקפידים לשמור על חדשנות ומביאים לכם, הצרכנים, את החידושים האחרונים בארץ ובעולם. אנו מציעים ללקוחותינו תוספי תזונה המופקים מרכיבים טבעיים ומיוצרים על ידי מיטב החברות והיצרנים בעולם, אשר כולם נבדקו במחקרים מדעיים ונמצאו יעילים.

תוספי התזונה הינם צורך חיוני לחיים המודרניים – ומטרתם להביא את הרכיבים מהטבע לטובת הבריאות שלנו – ובמרוכז...

אבל בעולם שאיכות הסביבה שלו נפגעת ברמה יומיומית, חייבים לבחור מוצרים של חברת תוספי תזונה בעלת מערכת איכות הקפדנית ביותר, כדי שתבטיח שהמוצרים מהטבע יהיו ממקורות נקיים מזיהום, שתהליכי העבודה ישמרו על החומרים מהטבע ושרמת האיכות של המוצר הסופי תהיה הגבוהה ביותר.

חברת טעם טבע אלטמן, בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום תוספי התזונה, בנתה מערכת איכות מהמחמירות ביותר, ודואגת לקיים בדיקות קפדניות לכל אורך התהליך - החל בבחירת חומר הגלם, בחירת ספקים איכותיים והערכתם תקופתית ובדיקות לחומר הגלם, ועד לתיעוד תהליכי העבודה. בנוסף עורכת טעם טבע אלטמן בדיקות מעבדה למוצר הסופי כדי להבטיח שהמוצרים היוצאים ממפעלנו אכן מתאימים לסטנדרט הגבוה שהחברה הציבה לעצמה.

מערכת האיכות לוקחת בחשבון את דעתו של הלקוח! כל משוב שמתקבל במוקד הטלפוני של החברה מטופל ברצינות רבה במחלקת הבטחת איכות, מתוך הכרה שהמידע שהלקוח נותן לנו, יכול להביא לשיפור נוסף בחברתנו.

גבוה ככל שנהיה, תמיד ניתן עוד להתקדם. ככל שנעלה בסולם האיכות - כך גם תעלה שביעות רצון לקוחותינו.

לכל הויטמינים מבית אלטמן - לחצו כאן

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה