דיאטת חומץ תפוחים - חומץ תפוחים

למעלה ממאה שנים, חומץ תפוחים כבר בשימוש למטרות רבות

 

בשנים האחרונות, חומץ תפוחים כבר סומן כתוסף מזון  לבריאות מועילה במיוחד. אז עכשיו זה נמכר הן כתבלין והן כתוסף מזון לדיאטה , ומטרות נוספות , בכמה מחקרים נטען כי חומץ תפוחים יכול לסייע לבעיות של סוכרת ובעיות של השמנת יתר \ תהליכי דיאטה

אז האם חומץ תפוחים טוב לבריאות שלך

מהו חומץ תפוחים?

חומץ הוא תוצר של תסיסה. זהו תהליך שבו סוכרים במזון מתפרקים על ידי חיידקים ושמרים.בשלב הראשון של תסיסה, הסוכרים הופכים לאלכוהול. ואז, אם האלכוהול מתסיס עוד יותר, אתה מקבל חומץ. המילה באה מצרפתית, שמשמעותו "היין החמוץ". בעוד שניתן לבצע חומץ מכל מיני דברים - כמו פירות רבים, ירקות ודגנים - חומץ תפוחים מגיע מתפוחים מרוסקים.

המרכיב העיקרי של חומץ תפוחי סיידר, או כל חומץ, הוא חומצה אצטית. עם זאת, יש גם חומץ חומצות אחרות, ויטמינים, מלחים, וחומצות אמינו.

חומץ התפוחים סיידר: האם יכל לרפא כל דבר?

אמנם זמן רב בשימוש כתרופה עממית, חומץ התפוחים התפרסם בארה"ב בסוף 1950,במדריך של ורמונט דוקטור לבריאות טובה על ידי DC ג'ארוויס ברפואה האלטרנטיבית ת, חומץ תפוחים וכדורי חומץ תפוחים הפך תוסף תזונה פופולרי.

מחקרים רבים על חומץ תפוחים ובריאות - העלו כמה טענות מדהימות. חומץ תפוחים הוא כביכול לטיפול במחלות רבות, מצבים בריאותיים, וטרדות. מייחסים לחומץ תפוחים את היכולת להרוג כינים,  אנטי אייג'ינג, להקל על עיכול, וניקוי רעלים מהגוף.

יש כמה שימושים רפואיים של חומץ תפוחים בהם יש הבטחה, לפחות על פי המחקרים. להלן סקירה מהירה של המחקרים הללו.

סוכרת. ההשפעה של חומץ תפוחים על רמות סוכר בדם היא אולי המחקר מהטובים ביותר והמבטיח ביותר של היתרונות הבריאותיים האפשריים של חומץ תפוחים. מספר מחקרים מצאו כי חומץ עשוי לסייע ברמות גלוקוז נמוכות. לדוגמהמחקר על 11 אנשים עם סוכרת מסוג 2 מצא כי נטילת שתי כפות חומץ תפוחים לפני השינה הורידה את רמות הגלוקוז ב  -6%.  בממוצע

כולסטרול גבוה.  מחקר הראה ראיות לכך שחומץ תפוחים יכול להוריד כולסטרול.

לחץ דם ובריאות הלב. מחקר נוסף בחולדות מצאו כי חומץ תפוחים יכול להוריד את לחץ הדם הגבוה.מחקר גדול נוסף מצא גם כי אנשים שאכלו חומץ תפוחים חמש עד שש פעמים בשבועהיה שיעור נמוך יותר של מחלות לב בהשוואה לאנשים שלא. 

סרטן. כמה מחקרי מעבדה מצאו כי חומץ תפוחים עשוי להיות מסוגל להרוג תאים סרטניים או להאט את הצמיחה שלהם. מחקרים תצפיתיים על אנשים מצאו כי חומץ תפוחים היה קשור לירידה בסיכון לסרטן הוושט. מחקר אחר  טען על הייעילות ב לסרטן שלפוחית שתן.  \ פרוסטטה

חומץ תפוחים והרזיה. במשך אלף שניםחומץ תפוחים משמש לירידה במשקל. חומץ תפוחים בשילוב עם קונגאק עשוי לעזור לאנשים להרגיש שבעים תוך כדי תמיכה בתהליך דיאטה.

איך מה עושים עם חומץ סיידר תפוחים?

שתי כפיות ביום של חומץ תפוחים  (חשוב לציין לבליעה ,בגלל טעמו וחריפותו ,חובה למהול.) או פתרון קל יותר טבליה של 300 מיליגרם.

מהם הסיכונים של חומץ תפוחים?

·                                 חומץ תפוחים הוא חומצי מאוד. המרכיב העיקרי בחומץ תפוחים הוא חומצה אצטית. כפי שהשם מרמז, זה די קשה לבליעה . חומץ התפוחים תמיד צריך להיות מדולל במים או מיץ לפני בליעה.חומץ תפוחים טהור עלול להזיק לאמייל השן ורקמות בגרון ובפה שלך. מחקר אחד מצא אישה שבלעה חומץ תפוחים ללא דילול וגרמה לנזק בגרונה ונזק  מתמשך לוושט שלה. בנוסף, חומץ כבר ידוע לגרום למגע כוויות על העור. 

·                                 שימוש לטווח הארוך של חומץ תפוחים עלול לגרום לרמות נמוכות של אשלגן  וצפיפות עצם נמוכה יותר. אם אתם סובלים מאשלגן או אוסטיאופורוזיס נמוך, יש להוועץ עם הרופא שלך לפני השימוש בחומץ תפוחים.לעיתים לחומץ תפוחים יכולה להיות אינטראקציה עם משתנים, משלשלים, ותרופות לטיפול בסוכרת ומחלות לב. באם אתם סובלים מסוכרת, יש לבדוק עם   הרופא שלך לפני השימוש ב חומץ תפוחים.    חומץ מכיל כרום, אשר יכול לשנות את רמות האינסולין שלכם.

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה