דיאטת HCG - דיאטה HCG - hcg דיאטה - מבצעים

דיאטת HCG סיפור הצלחה |  דיאטת HCG "ד"ר Simeons: האופציות

 

 HCGהוא הורמון טבעי בשם גונדוטרופין כוריוני אנושי.  יותר מ 50 שנים לפני ד"ר Simeons גילה אותו ככלי לדיאטה.  על מנת שה HCG  ישמש ויהיה מנוצל ככלי לדיאטה זה חייב להיות משולב עם תפריט דיאטת HCG

דיאטת HCG הדיאטה של "ד"ר Simeons  בעבר הרחוק נעשתה ע"י קבלת זריקות יום יום.

 

 תכנית דיאטת HCG של ד"ר Simeons כבר בשימוש במשך 50 השנים האחרונות.  זריקות       HCG  עדיין נמצאות בשימוש,(לא בארץ)

 

למידע נוסף ורכישת דיל של דיאטת HCG לחצו כאן

בארץ ישנה דיאטת

 

דיאטת HCG  מה ההבדלים?  דיאטות המבוססות על הזרקה דורשות זריקות. דיאטות HCG בגרסה הומיאופתית בשלוב תוכניות הדיאטה אינן דורשות זריקות. דיאטת HCG הגרסה הומיאופתיות מבוססות על רעיון ה HCG המקורי -  דיאטות ותוכניות הן גם זולים יותר.  זריקות נדרשות פעם ביום.  דיאטת התרסיס נלקחות בדרך כלל דרך פה שלוש פעמים ביום.

 

בעקרון אין הבדל אמיתי  דיאטת HCG בהזרקה וגם דיאטת HCG בתרסיס ההומיאופתית מבוססות על ד"ר  הפרוטוקול של דר סימונס תכנית הדיאטה.  זה אומר שיש להם את אותה תכנית דיאטה נלווית, רשימה של מזונות שאושרו2 הדיאטות מדברות על כך שאין צורך בפעילות גופנית, יש להרבות בשתיית מים , יש רק מס שינויים קלים בהתאם לחברה שהנפיקה את הדיאטה.

 

 תכנית דיאטת HCG של ד"ר Simeons יעילה בגלל הדרך שה HCG בא באינטראקציה עם הטיפול של הגוף בשומן שלו , כמו גם איך זה תרסיס הדיאטה גורם לתחושה של שובע (חוסר רעב) ומאפשר דיאטת דלת קלוריות ויוצר הזדמנות לדיאטת כסאח אמיתית ולאובדן משקל, במקום מצב בו אתה מבצע דיאטת כסאח תוך כדי רעב.  דיאטת HCG הרוויחה את שמה כאשר היא זכתה לכינוי "התרופה להשמנת יתר."

 

 דיאטת HCG הופכת ליותר ויותר פופולרית בכול העולם ועוזרת ליותר ויותר אנשים לרדת במשקל.  יש כאלה שאומרים שהשיווק האגרסיבי של דיאטת HCG נעשה ע"י התוצאות  - אנשים שרואים אנשים בסביבת שרזו שתוצאה מדיאטה זו , ובתוצאה כה מהירה

כמובן שזאת גם כעובדה שמחטים כבר לא נחוצות.  בנוסף דיאטת HCG ההומיאופתיות אינה דורשת מרשם רופא , אין צורך לביקורים יקרים למרפאות הרזיה. 

אין ספק שדיאטת HCG היינה השיטה לירידה במשקל בצורה "טבעית." ומהירה. דיאטת HCG ללא ספק דיאטת כסאח אמיתית , דיאטת HCG של ד"ר Simeons יכולה וכדאית להיות נתמכת על ידי כלים מתאימים של ספר הדיאטה ושמוש בתוספי מזון

ניתן בדיאטת HCG לשלב תוספים מתאימים להגברת האנרגיה, מאיצי חילוף חומרים, מולטיויטמינים למניהם , סטיוויה כממתיק טבעי.

 

דיאטת HCG אינה מתאימה לסובלים מבעיות פעילות של בלוטת תריס.

אז האם דיאטת HCG באמת עובדת ?

 

מדי יום אנו מקבלים סיפורי הצלחה של לקוחות שניסו את דיאט, HCG והודיעו הדיאטה עובדת !

 רבים רואים תוצאות תוך השבוע הראשון.  הוספנו כאן סיפור של אחד הלקוחות מבין הרבים ....

  

"אני כבר נאבק עם המשקל שלי בשנים האחרונות ואובחנתי עם סוכרת מסוג II לפני 3 שנים. כמו כן אני סובל מ "כבד שומני" כבר לאחר שהשתמשתי בדיאטת HCG  במשך 3 שבועות רמת הסוכר בדם שלי ירדה לרמות נורמליות, (לאחר שירדה לרמות נורמל הרופא שלי אמר לי להפסיק לקחת את כדורי ה Actos) ובמידה ורמת הסוכר בדם שלי תשאר יציבה אני יכול להפסיק לקחת מטפורמין.

 

נכון שילמתי על דיאטת HCG לא מעט אבל כבר כמעט במידית את חוסך בהוצאה על תרופות ,שלא לדבר על ההרגשה הטובה , בהתחלה הייתי סקפטי בנוגע לדיאטת HCG אבל היום אני כבר ממליץ לחברים שלי.

 

"אני רוצה לכתוב ולהגיד לכם תודה על הייעוץ , מאחר והתקשתי לעמוד בדיאטה של 500 קלוריות ,לאחר שיחה עם הנציג שלכם ,שאמר לי להכפיל את כמות הבשר בצהריים ,וגם בערב אמר לי שניתן להכפיל את כמות הביצים או הבשר בהתאם לבחירתי ,בפועל אכלתי בין 800 ל 1000 קלוריות ביום  המוצר שלכם הסיר בסבב הראשון 18 ק"ג ממשקל גופי.

בסבב השני שלי הסרתי 14 ק"ג , וזה תוך כדי החגים בהם קצת "חטאתי עם ארוחות החג,

 

לדעתי אין שום סיבה לאנשים בעלי עודף משקל לסבול ממחלות כמו סכרת , ניתן להוריד במשקל ולשפר את הבריאות ואיכות החיים

 

לאחר סיום הדיאטה התחלתי להעלות שוב בהדרגה את כמויות המזון שאני אוכל , (בממוצע הגעתי עד ל 2000 קלוריות ביום ) והמשקל שלי נשמר , כמו כן בדיקות הדם שלי מראות על יציבות ותקינות בכל הקשור לסוכר ,כולסטרול ,ובדיקות הכבד – תקינה.

 

אני מודה לכם  ... תודה , תודה , תודה  

 

דיאטת HCG הקדמה : באמצע שנות החמישים, פרסם חוקר ושמו ד"ר סימונס מחקר מהפכני בשם pounds and inches: a new approach to obesity by Dr. A.T.W simeneos.

דיאטת HCG 

תמצית המחקר העלתה גישה מהפכנית לדיאטה, כאשר דר' סימונס גילה כי הורמון ההריון בשם HCG, אחראי לפירוק רובדי שומנים שונים בגוף בזמן הריון והפיכתם לאנרגיה זמינה לעובר. מכח גילוי זה, העלה השערה שעל ידי מתן הורמון HCG אפשר יהיה לשלוט על מאגרי השומן של הגוף תוך כדי משטר דיאטטי קפדני. שיטתו המקורית של ד"ר סימונס הייתה מתן הורמון HCG (לגברים ונשים כאחת) בצירוף משטר דיאטטי בן 500 קלוריות ביום. תוצאות מחקרו הוכיחו נחרצות כי כל אדם שהשתתף בתוכנית הדיאטטי (והקפיד במדויק על ההליך) ירד בין 200-500 גרם ביום.
מהי דיאטת HCG ?
דיאטת HCG שפותחה ע"י ד"ר אלברט סימונס היא דיאטה שפותחה בשנות ה-50 ומקורה בהנחה כי כשם שהורמון ה-HCG גורם לשחרור השומנים בגוף האישה ההרה, כך גם ניתן באמצעות מתן ההורמון לסייע בתהליך הירידה במשקל. ד"ר אלברט סימונס ביצע מספר ניסויים להוכחת טענותיו וטען כי תוצאות ניסויו הראו כי טיפולים באמצעות ההורמון הראו כי הנבדקים הצליחו להוריד ממשקלם וכמו כן, נצפתה אצל הנבדקים שטופלו בהורמון, דיכוי של תחושת הרעב.
על סמך ממצאיו, פיתח ד"ר סימונס דיאטה שזכתה לכינוי "דיאטת HCG " על שם ההורמון הנשי שעליו מבוססת הדיאטה.

הייחוד של דיאטת HCG לתהליך ההרזיה בשיטה זו יש מספר עקרונות בסיסיים:
התהליך בנוי מצעדים מדויקים ביותר
לתהליך תפריט מוגדר מראש הכולל מזונות שגם הם מוגדרים מראש.
צריך להתיז 3 פעמים ביום ספרייHCG   במשך כל תהליך הדיאטה
ניתן לומר שמה שמייחד את תהליך ההרזיה ייחודי זה הוא שבדיוק כמו ש "מאתחלים" את המחשב ברגע שהוא מלא בוירוסים כך ניתן "לאתחל" את הגוף שלך, כלומר לנקות אותו מ "וירוסים" (השומן הרע) ובכל להגיע לגזרה האופטימלית שלך ויותר מכל למנוע מהגוף שלך לאגור שומן רע בהמשך הדרך

תוכנית דיאטת HCG של ד"ר סימונס
תכנית הדיאטה שפיתח ד"ר סימונס שילבה בין טיפולים באמצעות זריקות של הורמון ההיריון ותפריט דיאטה דל קלוריות (תפריט דיאטה של כ-500 קלוריות ביום). דיאטת ה-HCG נבנתה מסבבים בני מקסימום של 40 יום או עד לירידה של 15 ק"ג מהמשקל.
בין בין הסבבים בוצעה הפסקה בדיאטה בכדי למנוע מצב של פיתוח עמידות לדיאטה בקרב המבצעים ובכדי לשמור על הרגישות הפיזיולוגית להשפעת ההורמון.

כיום, בשנות האלפיים, לקחה על עצמה מחלקת הפיתוח של מפעל "טבעון ביוטק" להכין גרסה צמחית המדמה את הפעילות המטבוליטית של HCG, בתורת תחליף צמחי. אך התוכנית המקורית עומדת בעינה. הרעיון המרכזי שדיאטה זו מחוללת בגוף הוא אחד.אתחול מחדש (RESEAT) לגוף. המציאות אותה חווה האדם במהלך הדיאטה ולאחריה הוא התחדשות תוך תאית והרגשת רעננות וקלילות של כביכול אתחול מחדש של כל מערכות הגוף. כמובן, שמעבדות "טבעון ביוטק" שכללו את הדיאטה ויצרו מצב של תוספים היוצרים הרמוניה וסינרגיה מושלמת. על ידי יצירה של ערכה רב תכליתית, המבוססת על שיטתו של ד"ר סימונס.
דיאטת HCG מקור השיטה :
הדיאטה פותחה בשנות החמישים על ידי ד"ר סימונס, אנדוקרינולוג מאיטליה, שמצא באחד ממחקריו שנשים הרות בהודו, אשר התקיימו מצריכת קלוריות יומית מצומצמת, עדיין הצליחו לרדת במשקל ובשומן גופן, אך לא ברקמת השריר. תגלית מעניינת זו הובילה את ד"ר סימונס להבנה כי הורמון ה-HCG, שמתפתח בגוף האישה באופן טבעי בשלבי ההריון הראשונים, מתכנת את ההיפותלמוס בגופה לספק מזון לעובר ישירות ממאגרי השומן של האם בכדי שיקבל את כלל רכיבי התזונה להם הוא זקוק וימשיך להתקיים ולהתפתח.המטרה של ד"ר סימונס בשנות החמישים הייתה לגלות את הסיבה להשמנה ולמצוא פתרון אחיד שנותן תוצאות ב-100% לכל אדם שרוצה לחסל את השומן המיותר בגוף. הוא הגשים את המטרה הזאת ובענק.
פריצת הדרך : בזמן שהם ביצעו את הדיאטה המהירה זאת, הגוף שלהם התחיל לפרק את מאגרי השומן העודף מבלי לפגוע כמעט ברקמת השרירים, ובהדרגה חזר למצבו הטבעי והפרופורציונאלי. וזה קרה גם אצל גברים וגם אצל נשים – בלי קשר לגיל.
הוא המשיך עם המחקר עוד הרבה שנים ועל אלפי מטופלים נוספים על מנת לבחון מה תהיה הדרך הכי טובה לעזור להם בעזרת דיאטה נכונה והורמון ה-HCG. הוא הרכיב תפריט מאוד מדויק עבור שלב הדיאטה המהירה הזאת שאותו יש לאכול כשצורכים את תוסף ה-HCG. הוא ניסה את כל ההרכבים האפשריים של כל המזונות שמעודדים ירידה במשקל. הוא הגיע מסקנות מאוד חד משמעותיות ואם הוא כתב תפוח, הכוונה היא לתפוח ולא אגס למרות שהערך הקלורי אולי דומה. מתברר שיש מזונות שמעודדים ירידה במשקל ויש כאלה שלא. הערך הקלורי של המזון הוא לא מה שחשוב כדי לפרק את מאגרי השומן המיותר.
בדיאטה המהירה הזאת, הוא גילה שקיימים בגוף שלושה סוגי שומן. שני סוגים הכרחיים לגוף (השומן שמרפד את האיברים השונים של הגוף והשומן שנאגר בכמויות קטנות בשרירים והופך לאנרגיה זמינה במהירות ובשעת הצורך) וסוג שלישי שהוא מיותר לגמרי והגוף אוגר אותו ל-"שעת צרה" ומאחסן אותו בכל המקומות הבעייתיים – אצל נשים בירכיים, באחוריים, בחלק העליון של היד, או בבטן … ואצל גברים בכרס ובחזה.
מאוד קשה להיפטר מהסוג השלישי, והגוף יעשה כמעט הכול כדי לא לוותר עליו. בכל דיאטה אחרת שלא מערבת פעילות ספורטיבית, מכל שבעה קילוגרמים שאתה יורד במשקל אתה מפרק שלושה קילוגרמים רקמת שריר, קילוגרם אחד מים ורק שלושה קילוגרמים שומן. ככל שאתה עושה יותר דיאטות, כך אתה נשאר עם פחות רקמת שריר ואתה מגדיל את הסיכוי שלך להיות שמן לכל החיים. הגוף שורף פחות ופחות שומן וקצב חילוף החומרים יורד עוד יותר.
בעזרת הורמון ה-HCG ודיאטה נכונה בדיאטה המהירה הזאת, הגוף מפרק רק את מאגרי השומן הבעייתי הזה ולא מפרק כמעט שום רקמת שריר, לא פוגע בשום צורה בתפקוד של הגוף. ככה גוף האישה מגן על העובר, גם כשהאמא לא אוכלת בצורה מספקת
מה שצפוי לקרות לך במהלך הדיאטה הוא:
ירידה ממוצעת במשקל של 200-500 גרם כמעט בכל ביום
ירידה כוללת של 15-8 קילוגרם תוך 40 יום – הירידה במשקל תהיה "במדרגות". אתה תוכל לרדת עד 15 קילוגרם או לעשות את התהליך במשך 40-23 יום ולא יותר. אחרי שירדת 15 קילוגרם, תצטרך להפסיק ולשמור על המשקל הזה במשך כמה שבועות. אם אתה צריך לרדת יותר במשקל, תוכל לעשות סבב נוסף של ירידה: 15 קילוגרם נוספים או 40-23 יום ואז שוב לשמור על המשקל החדש – וחוזר חלילה על שאתה מסיים לפרק את כל המשקל העודף.
הגוף שלך לא יפרק כמעט רקמת שריר.
לא תהיה כמעט תופעה של עור מדובלל או רפוי כמו בדיאטות אחרות.
אתה תגיע לגזרה האידיאלית שלך כשהיא פרופורציונאלית לחלוטין.
לא תרגיש רעב מיוחד לאורך התהליך.
לא צריך לעשות התעמלות מיוחדת או ללכת ברגל בשלב הירידה במשקל
אתם תאכלו בשר, עוף, דגים, ביצים, קוטג' ,ירקות, פירות ואפילו טוסטים, וכמובן שלא נשכח  בשילוב עם הרבה תה ירוק., ומים באופן חופשי
התגלית הענקית של דר סימנס בקשר להשמנת יתר
ד"ר סימנס,רופא ומדען,שם לעצמו יעד מאוד מוגדר – מציאת הסיבה להשמנת יתר ומציאת התשובה המדעית לתופעת ההשמנה ממש כמו שהמדע מצא תרופה למחלות.
התגלית האמיתית הגיעה לאחר תקופה ארוכה מאוד של מחקר בזמן שהותו במזרח הרחוק.ד"ר סימנס הבחין בתופעה מסקרנת – נשים אשר ילדו תינוקות בריאים לחלוטין,למרות העובדה המענינת,שהתזונה של האימהות התבססה על תפריט דל מאוד מפני אורח חיים ותנאים סביבתיים לא אפוטימליים,לאורך כל זמן ההיריון. לאחר שחקר את התופעה,גילה דר סימנס ,שבזמן שגוף האישה נמצא בהריון הוא מפריש הורמון מיוחד הנקרא HCG ,אשר מפרק את מאגרי השומן המיותרים והופך אותם לאנרגיה זמינה על מנת לפצות על התזונה הדלה כדי להגן על העובר ועל האם.
ד"ר סימנס המשיך לחקור את התופעה.הוא הגיע למסקנה שניתן לפתור את בעיית ההשמנה בעזרת ההורמון ה HCG .דר סימנס עמד בפני האתגר לייצר את הורמון ה HCG בצורה מלאכותית ובמהרה הצליח לייצר תוסף טבעי עם אפקט זהה לאפקט הנוצר על ידי ההורמון הטבעי.בעקבות הצלחתו בהפקת התוסף פיתח ד"ר סימנס את דיאטת HCG המהפכנית המשלבת תפריט מאוד מדוייק בנוסף לתוסף .
בזמנו של דר סימנס היו מזריקים לאדם את ההורמון לגוף,עם זאת היום כבר לא צריך להזריק דבר.כיום החומר מיוצר כחומר טבעי המאופטי בצורת תרסיס ספריי אשר משפריצים מתחת ללשון.
התוצאות המדהימות לא איחרו לבוא,הגוף של בעלי העודף משקל,אשר נטלו את התוסף הטבעי,התחיל לפרק את מאגרי השומן העודף מבלי לפגוע ברקמת השריר ולהביא את הגוף לצורתו המקסימלית בעלת פרופורציות נכונות.
פעולה זו ייחדה בעצם את התוסף הטבעי הזה מאשר דיאטות אחרות אשר פוגעות גם בשומן אשר ברקמת השריר
איך עובדת השיטה? דיאטת ה- HCG מתבצעת בארבעה שלבים:השלב הראשון נועד להכין את הגוף לקראת הדיאטה וכולל את התחלת לקיחת הורמון ה- HCG בכמות הנדרשת, הגדלת כמות המים הנצרכת מדי יום, ביצוע של שגרת פעילות גופנית ברמה נמוכה וטיהור הגוף בעזרת תוספי מזון מסוימים המצוינים בספר. ביומיים אלו מותר לאכול כל מה שרוצים, עם דגש על שומנים במקום סוכרים, כשהמטרה הינה לגרום לתחושת רעב מופחתת בשלב השני לדיאטה.
היעד בשלב השני הוא להוריד כמה שיותר במשקל, וכך במשך שלושת השבועות הבאים במקביל לנטילת ההורמון, יש לאכול לפי תפריט 500 הקלוריות שמוביל את הדיאטה שיוצג בהמשך.
השלב השלישי של הדיאטה מוגדר כשלב השימור, בו נקבע משקל הגוף החדש ומשגיחים שלא לעבור אותו. בשלב זה מפסיקים לקחת את הורמון ה-HCG, אך ממשיכים לצרוך כ-500 קלוריות ליום למשך שלושה ימים נוספים, עד שההורמון יוצא לגמרי מהגוף. לאחר מכן, עוברים לתזונה ייעודית במשך כשלושה שבועות, יש לשים לב לעלייה או ירידה של יותר מ-1 קילוגרם מהמשקל החדש, שמשמעותה כי צריך להגדיל או להקטין את כמות הקלוריות.
 השלב הרביעי הוא הארוך ביותר ונמשך למעשה כל שארית החיים. בשלב זה מתמקדים בשמירה על המשקל ועל בריאות אופטימלית, תוך כדי חזרה לאכילה רגילה, הכוללת גם סוכרים ועמילנים ואת שאר הדברים האסורים במהלך הדיאטה.
תפריט הדיאטה המקורי של ד"ר סימונס (לשימוש בשלב השני):ארוחת בוקר: כמות בלתי מוגבלת של תה או קפה ללא סוכר.
ארוחת צהריים: 100 גרם בשר עגל, בקר, חזה עוף או דג טרי (שאינו נכלל בסוגי הדג האסורים) בליווי לחם קלוי וסוג אחד של ירק מתוך הירקות הבאים: טרד, מנגולד, עולש, עלי סלק, חסה, עגבנייה, מלפפון, סלרי, שומר, בצל, צנוניות, אספרגוס וכרוב.
לקינוח ניתן לאכול תפוח, תפוז, תותים או חצי אשכולית. פירות אחרים אסורים, אפילו אם כמות הקלוריות שהם מכילים זהה לזו של הפירות הנכללים בדיאטה.
ארוחת ערב: חוזרים על אותן הקטגוריות של ארוחת הצהריים. מומלץ לבחור דברים שונים בכדי לגוון במזון הנאכל.
 יתרונות השיטה, מאוד ברורים - ירידה מהירה במשקל בזמן די קצר. דיאטת כאסח, כבר אמרנו.
הייחוד של דיאטת HCG 

לתהליך ההרזיה בשיטה זו יש מספר עקרונות בסיסיים:
התהליך בנוי מצעדים מדויקים ביותר
לתהליך תפריט מוגדר מראש הכולל מזונות שגם הם מוגדרים מראש.
צריך להתיז 3 פעמים ביום את ספריי ה HCG במשך כל תהליך הדיאטה
ניתן לומר שמה שמייחד את תהליך ההרזיה ייחודי זה הוא שבדיוק כמו ש "מאתחלים" את המחשב ברגע שהוא מלא בוירוסים כך ניתן "לאתחל" את הגוף שלך, כלומר לנקות אותו מ "וירוסים" (השומן הרע) ובכל להגיע לגזרה האופטימלית שלך ויותר מכל למנוע מהגוף שלך לאגור שומן רע בהמשך הדרך
ההבדל העיקרי בין דיאטת  HCG לבין דיאטות אחרון נמצא בנתון הבא :
בד”כ אדם המשלב פעילות ספורטיבית כחלק מתהליך ההרזיה מאבד בערך 37% מרקמות השריר, 37% מהשומן העודף וכ 16% מים על כל קילוגרם שיאבד. איבוד מאסיבי זה של רקמות שריר מביא את הגוף למצב חלש ותשוש בתום הדיאטה עם פחות רקמות שריר ובנוסף לכך יהיה לו יותר קל לעלות במשקל בתום התהליך ולהישאר שמן.
בניגוד לדיאטות האחרות ,דיאטת HCG מורידה את המשקל רק על ידי פירוק השומן העודף בלי כל פגיעה ברקמות השריר,פגיעה ברקמת השריר גורמת לרפיון העור
התהליך מאוד מדויק.אורכו 23-40 יום וכל יום ישנם צעדים מדוייקים ותפריט מפורט עד הפרט האחרון.
לצערנו הרב גם לתהליך דיאטה זה יש חסרון .בתהליך זה אי אפשר לעגל פינות. לא תוכל להגניב בין ארוחה לארוחה מאכלים שלא בתוך התפריט ולא תוכל לומר לעצמך "חתיכת עוגה קטנה לא תוכל להזיק". אנו יודעים שזו מטלה לא קלה ,עם זאת הפירות שניתן לקצור מכך הן ללא עוררים שוות את כל המאמץ.בדיאטת HCG תרד 8-15 קילו בתום הסבב הראשון של 40 יום.
 
דיאטת HCG וספורט
כן זה אמיתי - אפשר לרזות בגדול ללא פעילות גופנית בכלל.
כל מי שרוצה להרזות חושב לעצמו: "אני רוצה להרזות, אני יודע שבנוסף לשינוי תפריט אני צריך גם להתחיל לעסוק בספורט.
ואז מתחילים ה"הסברים" המאוד הגיוניים למה אי אפשר:
אין לי כח  , אני עובד עד מאוחר וחוזר גמור הביתה
אני עסוק מאוד , ועלי לטפל בילדים אחרי העבודה
יש לי מגבלות פיזיות שאוסרות עלי עיסוק בספורט
וכו'...
אלה הם רק חלק מהתירוצים שנשמעים ממאות האנשים שמעונינים לרזות.
אז שתדעו - אפשר להרזות ללא פעילות גופנית !
ספורט והרזיה - הסבר קצר :
הפעילות הגופנית תורמת לירידה באחוזי השומן בשתי צורות עיקריות:
הגברת חילוף החומרים  - כרוי גם  BMR
שריפת קלוריות
ירידה באחוזי השומן זהו בעצם הדבר העיקרי שמעניין אותנו כשאנחנו רוצים להרזות, ניתן להגיד שלא מעניין אותנו מהו המשקל שלנו אלא מהם אחוזי השומן שלנו בגוף וכיצד אנו מורידים אותם לכמות הרצויה.
אימון בחדר כושר שורף פחות קלוריות מאשר ריצה או הליכה אך מצד שני הוא נותן לנו את מה שאנו באמת רוצים שהוא שימור מסת השריר כשבנייתו מביאה לחילוף חומרים גבוה יותר ובסופו של דבר והכי חשוב – ירידה באחוזי השומן העודף בגוף,במידה ואתם עושים דיאטה שמצריכה פעילות גופנית והחלטתם לוותר על הפעילות הגופנית אתם תפגעו במסת השריר בגוף שלכם, דבר שיגרור פגיעה בחילוף החומרים בגוף.
אז מדוע לא צריכים לעשות ספורט בדיאטת HCG
דיאטה HCG הינה דיאטה פורצת דרך שבה ניתן להרזות 8-15 ק"ג ב- 40 יום בלבד,וכל זה – ללא פעילות גופנית, וכמובן שאין פגיעה במסת השריר והגוף נשאר בריא ואף הופך לבריא עוד יותר.
אדם העוסק בפעילות ספורטיבית כחלק מדיאטה יאבד בערך 37% מרקמות השריר, 37% מהשומן העודף וכ 16% מים על כל קילוגרם שיאבד. איבוד מאסיבי זה של רקמות שריר מביא את הגוף למצב חלש, בתום הדיאטה, עם פחות רקמות שריר ומעבר לכך יהיה לו יותר קל לעלות במשקל בתום התהליך ולהישאר שמן.מעבר לכך,בעזרת נטילת תוסף התזונה HCG אשר זהו מרכיב חיוני בתהליך ההרזיה בשיטת HCG הגוף מפרק 1500-2000 קלוריות ביום לאנרגיה זמינה ,לכן אין צורך להעמיס על הגוף פעילויות אירוביות שונות של ספורט כדי לשרוף עוד קלוריות .
במידה וספורט הוא חלק מההרגל שלך ביום יום ,תוכל להמשיך בעיסוק הספורטיבי שלך במהלך הדיאטה ,אך במידה והתחלת בפעולות אירוביות על מנת להרזות ,תוכל בשלב זהלהשאירו בצד ולחזור אליו לאחר הדיאטה כדי לשמור על כושר ועל נפש בריאה
התגלית המהפכנית ד"ר סימונס גילה כי השמנה הינה תופעה פיזיולוגית. אנו מגדלים בגופינו 3 סוגים של שומנים, באם נרצה לרדת במשקל בצורה נכונה, מהירה ויעילה נהיה זקוקים למצוא את המפתח להגיע למאגר השומן המיותר שאי אפשר לפרקו במצבים רגילים.   רקמה מיבנית: תפקידה לרפד ולהגן על איברים (איברים פנימיים, ריפוד העקב למשל בלעדיו לא נוכל לללכת ועוד)
מאגר שומן המוגדר כמאגר עובר ושב, ממנו די קל להיפטר, המדע כיום קורא למאגר זה "שומן חום" והוא מאגר שומן הגמין להפיכה לאנרגיה ברגע שיש מחסור באנרגיה זמינה לגוף.
המאגר הבעייתי והמעניין מכולם שפריצת הדרך של המחקר של ד"ר סימונס עוסקת בעיקר בו והבנת דרכי ההתמודדות בפירוקו, מאגר שומן זה – אותו המדענים מכנים היום בשם: "שומן לבן" נוצר על מנת להתמודד עם הצפה של הגוף בכמויות גדולות מדי של סוכרים ושומנים – דבר האופייני מאוד בתזונה המודרנית ולא היה אופייני לתזונה הקדמונית, מזון שהוא דחוס קלורית, נספג בקלות ואף מהר מדי מבלי שהגוף משקיע מאמץ רב בפירוקו דבר הגורם להצפה פתאומית ומסוכנת של רמות סוכר היכולות לפגוע בגוף. כדי להתמודד עם התופעה הזאת הגוף מפנה את העודפים למאגר שומן שקולט את העודפים ומונע את הצפתנו. השומן הזה נאגר לרוב באיזורים מוגדרים כגון: ישבןף ירכיים, בטן, חזה ... הבעיה היא כי מאגר שומן זה אינו נגיש, אי אפשר להגיע אליו, ד"ר סימונס מצע כי הדרך היחידה לפרק מאגר זה הינה במצב פיזיולוגי אחד: הריון!

המוצר HCG מיוצר במפעל מאושר משרד הבריאות. ונחשב פופולארי מאוד בארה"ב

דיאטת HCG - המוצר כשר

דיאטת HCG אינה מומלצת לאלו הסובלים מעודף פעילות בלוטת התריס .
אנשים הצורכים תרופות \ תרופה לדילול דם מסוג קומדין אנו ממליצים להוועץ ברופא המטפל לפני רכישת ונטילת המוצרים.


לתוכנית הבוקר של ערוץ 2 על דיאטת HCG לחצו כאן

 

לסיכום :

דיאטת HCG בשיטת ד"ר סימונס דיאטה אמיתית ואיכותית שכבשה את ארה"ב, עכשיו גם בישראל, במסגרת הדיאטה אוכלים עד 500 גרם ליום, ומרזים עד 15 קילו ב-30 יום בלבד, הדיאטה רצחנית, אך אם תפעלו לפי כל הכללים שנכתבו בחוברת ההדרכה של חברת היצרן טבעון ביוטק, ותצרכו בקביעות את כל המוצרים שבערכה אשר נועדו לחזק ולהקל על תהליך הדיאטה, זה יהיה לכם קל מאד. מניסיון.

השימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא לטיפול במערכות הגוף משפיעות על בריאות האדם, ואינן מזיקות למערכת החיסון, ערכת hcg טבעי אינה פוגעת במערכת הגוף ואינה משרה תופעות לוואי


•דיאטת HCG דיאטה טבעית לחלוטין
•ע"י שמוש בדיאטת HCG אנו שורפים שומנים ממאגרים פנימיים המהווים סכנה לגוף
•דיאטת HCע היחידה שאינה מצריכה פעילות גופנית

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה