דיאטת HCG דיאטת כסאח ודיאטות נוספות BTEVA


למוצרי דיאטה לחצו כאן

 

ירידה במשקל יכולה להיות אתגר, במיוחד אם יש לך קילוגרמים רבי

מומלץ מאוד לשתות 8-10 כוסות מים בכל יום - זה עוזר לשטוף את הגוף של הזיהומים ושומן.  ניתן גם להחליף כמה כוסות מים לתה ירוק או צמחים.

כדי לרדת במשקל אתה צריך לחתוך את צריכת הקלוריות שלך על ידי 500 קלוריות ביום.  סוד קטן במשקל עצה הפסד הוא לא צריך לחתוך אותם מהמזון שלך.  אם אתה אוכל 250 קלוריות פחות אתה יכול לצרוב את שאר 250 קלוריות על ידי הליכה במשך 30 עד 45 דקות ביום.  בעוד שבוע, אתה תאבד כ 1 קילו.  עם הזמן, אלה שינויים קטנים יסתכמו אתה בריא יותר, שמח יותר וקלים יותר,על כך נדבר בהמשך בכל הקשור לדיאטת כסאח (HCG)
 

הדרך הברורה ביותר להשגת ירידה במשקל במהירות היא על ידי קיצוץ המזונות שאתם אוכלים.  כשאתה להפחית את צריכת המזון שלך, זה חכם להוריד את זה בהדרגה ולא מורעבים את עצמך כבר מההתחלה, לעצור לאכול ולו רק יומיים או שלושה זה לא משהו שאתה רוצה לעשות.  אתה יכול גם לרדת במשקל די מהר אבל בעת חידוש לאכול שוב כל משקל ייתכן איבדו יהיה שנרכשו בחזרה באופן מיידי ובנוסף אתה יכול למעשה לקבל תוספת

רצוי מאוד לעשות פעילות גופנית 3-4 פעמים בשבוע.  שום דבר לא מפחית מתח או כוויות שומן הבטן כמו התעמלות נמרצת קבוע.  איך ללמד את עצמך לשנוא פעילות גופנית היא טעות גדולה, כי הדרך שבה אנשים רבים מדי להפוך.  במקום זאת, נסה, הליכה ריצה או הליכה בחוץ מהירות.

ישנם בשוק עשרות רבות של דיאטות , חלקן יעילות מאוד ובתלות של ממעת עצמית ,אי אפשר לצפות לאכול 3000 קלוריות ביום ליטול כדורי דיאטה ולרזות

להלן דוגמא למספר דיאטות פופולריות ,עם תגובות טובות באחוזים גבים ביותר לש הצלחה.

הראשונה מביניהם :

דיאטת HCG   עבור כל מי שחיפש עד היום דיאטה מהירה או דיאטת כאסח, תהליך ההרזיה בעזרת תוסף התזונה HCG הוא התגשמות כל החלומות הכי פרועים שלו.

זאת שיטת ההרזיה היחידה בעולם כיום שמראש מגדירה את התוצאה הסופית של התהליך בתור:

חיסול כל מאגרי השומן המיותר בגוף ואתחול מחדש (reset) של מנגנון חילוף החומרים כדי שהוא לא יצבור שומן עודף בעתיד

זאת הדיאטה היחידה בקטגוריה של דיאטה מהירה או דיאטת כאסח שהיא טבעית לגמרי, לא פוגעת בגוף, לא מפרקת רקמת שריר אלא רק שומן עודף, אין צורך להתעמל בה, לא משתמשים בה בכדורים או חומרים מדכאי תיאבון,

דיאטת HCG יקרה למדי , מחירי השוק נעים בין 700 ש"ח לתרסיס HCG וספר הדרכה , לבין 1200 ש"ח לערכת HCG מלאה הכוללת גם תוספי מזון נוספים.

 

דיאטה נוספת פופולרית מאוד היינה "שובע" או קונגאק אקסטרים :

קונג'אק, צמח השובע היעיל בעולם.

 

קונג'אק (Konjac) הוא צמח המגיע אלינו מיפן, וידוע בזכות תכונותיו הבריאותיות. הפקעות של צמח הקונג'אק מכילות אחוז גבוה מאוד של הסיב התזונתי גלוקומנן (Glucomannan), אשר מסוגל לספוג עד פי 200 (!!!) ממשקלו במים.

 

כאשר נוטלים את צמח הקונג'אק בצורתו הטהורה, הגלוקומנן סופח מים וגורם לתחושת שובע אמיתית בקיבה לאורך שעות ארוכות. קונג'ק מכיל סיבים דיאטטיים, משמש לניקוי המעיים, מוריד לחץ דם, מפחית את רמת הכולסטרול והסוכר בגוף, מדכא תיאבון וגם מסייע בגמילה ממתוקים וגלוטן.

תחושת מלאות ושובע

קונג'אק גלוקומנן מסוגל לספוג עד פי 200 ממשקלו במים. לכן, כאשר נוטלים אותו במינונים נכונים, הוא יוצר תחושת מלאות אמיתית בקיבה. זו אינה אשליה - הגוף שלכם ירגיש תחושת שובע והתיאבון יפחת, מה שיגרום לאכול פחות ולרדת במשקל. בטווח הארוך, גופכם יתרגל לצרוך פחות מזון, הקיבה תצטמק ותוכלו לשמור בקלות על המשקל לטווח ארוך.

 

וויסות רמות הסוכר בגוף

בניגוד לצמחים אחרים, קונג'ק גלוקמנן אינו מכיל סוכר ולכן הוא מומלץ לשימוש עבור סוכרתיים. מעבר לכך, הוכח כי קונג'אק גלוקומנן יעיל בהורדת רמות הסוכרים בדם, ומסייע בגמילה ממתוקים ומגלוטן - בשורה משמחת עבור אוהבי השוקולד ביניכם.

 

הורדת כולסטרול ולחץ דם

הסיב התזונתי קונג'אק גלוקומנן נמצא יעיל להורדת טריגליצרידים, הפחתת הכולסטרול הרע והורדת לחץ הדם הסיסטולי.

 

מוצרי דיאטה נוספים הינם שייכים לשורפי השומן :

שורף שומן  CLA

מחקרים קודמים על CLA מצאו כי צריכתה מסייעת להפחתת מסת השומן ולחיטוב הגוף. יעילותה של CLA של אלטמן נבדקה במחקר באוכלוסייה של מבוגרים הסובלים מהשמנה ומהשמנת יתר. במחקר השתתפו 118 אנשים בריאים עם השמנה או השמנת יתר שקיבלו 12 גרם CLA ליום או פלסבו למשך 6 חודשים.

שורפי שומן מניע את המטבוליזם בצורה ייחודית ועוצמתית ביותר

CLA EXTREME  שורפ שומן מיועד לאנשים המעוניינים לחטב את גופם,לרדת במשקל,ספורטאים מפתחי גוףאתלתים ,מפתחי גוף חובבנים

שורף השומן היינו מאיץ מטבוליזם ,מגביר אנרגיה ,מסייע בהפחתת משקל ,לשורף השומן שילוב רכיבים בעלי אפקט תרמוגני( מעלה חום גוף).

רכיבי שורף השומן מונעים מהגוף להסתגל ומנטרלים את הניסיון של הגוף להאט בחזרה  את המטבוליזם

שורף שומן CLA מכיל תה ירוק, קפאין ורכיבים טבעיים נוספים המאיצים את קצב חילוף החומרים וניצול השומנים כאנרגיה ולכן תומכים בתהליך ההרזיה

מגביר את רמת האנרגיה והעוררות ומסייע לבצע פעילות גופנית נמרצת, ובנוסף מסייע לשמירה על מערכת החיסון

CLA  מומלץ לשלב   בשילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית הן הדרך היעלה ביותר להרזייה.

שורף שומן המבוסס על תה ירוק :

תה ירוק עוזר בפרוק השומן והכולסטרול ,תה ירוק מניע את המטבוליזם שורפי שומן בצורה ייחודית ועוצמתית ביותר

תה ירוק מאיץ מטבוליזם ,ומסייע בהפחתת המשקל ,ומגביר אנרגיה.

שורף שומן טרמולוס :

זהו תוסף תזונה חדשני, שפותח על סמך מחקרים שבחנו את השפעתם של תוספי תזונה רבים על שריפת השומן. הוא מסייע בהאצת תהליך ההרזיה על ידי הגברת קצב המטבוליזם ושריפת קלוריות ולא על ידי דיכוי התיאבון,טרמולוס אקסטרים מסייע להגברת העוררות, לשיפור היכולת הגופנית ולהגברת ההוצאה הקלורית במהלך הפעילות הגופנית.

שילוב של טרמולוס אקסטרים עם תוכנית דיאטה, מובילים לתוצאות טובות ומהירות,מרבית שורפי השומן ודיאטות הכסאח מכילים תוספי מזון להגברת קצב הירידה במשקל, המכילה שילוב של רכיבי תזונה ומיועדת להגברת קצב הפחתת המשקל, התמודדות עם הקשיים הפיזיולוגים והפסיכולוגים המתלווים לתהליך זה, תוך שיפור הבריאות הכללית בעת התהליך ושמירה על המשקל לאורך זמן. תהליך הפחתת משקל הוא תהליך ממושך המצריך כושר התמדה וסבלנות. שימוש בדיאט גארד יביא לתוצאות מהירות וללא התופעות הנלוות להפחתת הפחממות במזון כמו עצבנות, מצב רוח עגום וחסר חיוניות ושמחת חיים.

 

למידע נוסף על דיאטת HCG לחצו כאן

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה