לייף מל-דבש מרפא LIFE MEL

לייף מל LIFE MEL

לחנות ולרכישת לייף מל לחצו כאן

 לייף מל  - דבש מרפא מיוחד ורב עוצמה המיועד לחולי סרטן המקבלים טיפולים כימותרפיים ו/או הקרנות

דבש רפואי Life Mel הנו פיתוח חדשני, המהווה פריצת דרך עולמית לסיוע במטופלים הסובלים ממחלות קשות וממאירות והקלה בתופעות הלוואי שלהן. הדבש נועד לסייע למטופלים הסובלים מירידה בכמות הכדוריות בדם (גם לבנות וגם אדומות), לסובלים מאנמיה (חוסר המוגלובין) ולהקלה על סימני מחלות קשות נוספות.

מהו דבש רפואי לייף מל  ?
על מנת להשיב על שאלה זו, יש להבין כיצד מייצרות הדבורים את הדבש. כאשר מגיע האביב ומתחילה עונת הפריחה, יוצאות הדבורים למרחב לחפש צוף בפרחים שונים ומביאות אותו אל הכוורת.
מאחר ומקור הצוף הנו בפרחים שונים, מגיעים אל הכוורת סוגי צוף בעלי תכונות מרפא שונות, העלולות להיות מנוגדות ומנטרלות זו את זו. לפיכך, בתנאים הטבעיים בהם מתנהל איסוף הצוף ע"י הדבורים, לא ניתן לדעת מה תהיינה תכונותיו הרפואיות של הדבש אשר ייצרו.

הדרך היחידה לשלוט בתכונותיו של דבש כלשהו הנה ע"י שליטה בסוג הצוף אשר מגיע אל הכוורת, או במילים אחרות מהו הצוף אשר בו תשתמשנה הדבורים לייצור הדבש באותה הכוורת. מכאן ברור השוני, הייחוד והיתרון העצום של דבש אשר הנו תוצר של איסוף צוף מפרחים מסוימים בעלי תכונות מוגדרות ומכוונות מראש, אשר יימצאו בתוצר הסופי – הדבש.

בניגוד לדבש רגיל אשר תכונותיו הרפואיות אינן ניתנות לשליטה ו/או לאפיון, הרי שדבש הנוצר תוך כדי שליטה על תכונות הצוף מביא לתוצר מושלם מבחינת תכונותיו הרפואיות. כך ניתן לגרום לדבורים לייצר דבש רפואי אשר יהיה בעל תכונות מרפא, בהתאם להגדרות אשר תוכננו מראש.

בשנות ה - 70 החל ד"ר אלכסנדר גורושיט בחקר תכונותיהם הרפואיות של דבשים ומוצרי כוורת. עבודתו התעמקה במיוחד בהקשר של ניצול יכולת השליטה על סוג הדבש אותו תייצרנה הדבורים. בשנת 1990 עלה ד"ר אלכסנדר לישראל ולאחר תקופה בה השתלם בתחום המיקרוביולוגיה, ובהתבסס על מומחיותו ומחקריו בבריה"מ בתחום ה - "אפיתרפיה", הגיש ד"ר אלכסנדר בשנת 1992 הצעת מחקר למדען הראשי של משרד ה - ת.מ.ת לפיתוח דבשי מרפא. ייחודם של דבשי המרפא טמון ביכולת השליטה וההכוונה של מפתחיהם בתכונותיהם הרפואיות.

לאחר אישור הצעת המחקר הוקמה חברת "צוף", אשר החלה בפעילות המחקרית בשנת 1993. ד"ר אלכסנדר הצליח לגרום לדבורים לייצר סוגים שונים של דבשי מרפא, אשר בחלקם היו בעלי תכונות אנטיביוטיות לטיפול בסוגים שונים של מחלות וחלקם בעלי תכונות רפואיות אחרות, בהתאם להתוויות אשר הגדיר ד"ר אלכסנדר ובהתאם לסוגי המזון אשר הכין עבור הדבורים. ד"ר אלכסנדר בחר לבסס את סוגי המוצרים אשר יפותחו על בסיס תוצאותיהם המוצלחות של מחקרים קליניים אשר נערכו במהלך עשרות שנים ואשר יעילותם הוכחה במחקרים רפואיים מודרניים באופן חד-משמעי.

כיצד מייצרות הדבורים את הדבש הרפואי לייף מל  ?
ד"ר אלכסנדר פיתח דרך חדשנית ובלעדית להפקת הדבש המיוחד, בהזנה מבוקרת של הדבורים בצמחי מרפא. מדעני החברה מכינים את תערובת ההאכלה של הדבורים, המבוססת על דבש טבעי אליו מוסיפים מיצוי מצמחי מרפא שונים בהתאם למטרה ולסוג הדבש הרצוי. תערובת הדבש הטבעי, ביחד עם המיצוי מהצמחים, משמשת לדבורים תחליף לצוף שבטבע וממנה מייצרות הדבורים דבש מסוג חדש אשר הנו דבש בריא במיוחד ובעל תכונות ריפוי בהתאם לסוג צמחי המרפא אשר היו בתערובת.
בנוסף להאכלת הדבורים במזון ייחודי זה, מתברר כי פעילותן של הדבורים בכוורת לייצור הדבש משביחה את תכונותיהם הרפואיות של צמחי המרפא בהם הן הוזנו. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת המשלבת עבודת אמנות של ממש, מתקבל מוצר מתוק וטעים, דבש טהור אשר סגולותיו הרפואיות מועצמות והוא בריא במיוחד. בשיטה זו ניתן לשלוט במינון המדויק של סוגי המזון הרצויים לצורך האכלת הדבורים ולצורך קבלת דבשי מרפא, אשר תכונותיהם הרפואיות ידועות מראש ומושבחות בגין האפקט הסינרגטי הנוצר בגוף הדבורה.

תכונות Life Mel
הדבש הרפואי Life Mel נמצא יעיל מאוד בעיקר במניעת פנציטופניה (ירידה בספירה האדומה והלבנה בדם) ובהגברת רמת ההמוגלובין. דבש זה יכול אף לשמש במקרים מסוימים תחליף לזריקה השכיחה הניתנת לבעלי ספירת דם נמוכה ועשוי אף למנוע את הצורך בקבלת מנות דם אצל חולי סרטן העוברים טיפולים כימותרפיים והקרנות. לדברי הרופאים ועדויות החולים, הוא משפר את ההרגשה הכללית של החולה ואת איכות חייו.

תכונות אלו של ה - Life Mel מושגות על ידי הזנה מבוקרת של הדבורים בתערובת של דבש טבעי, המעורב בתמציות צמחי מרפא וחומרים ביו - אקטיביים טבעיים, כגון: ברזל, חלבונים, אנזימים וויטמינים, הנדרשים לתפקוד סדיר של המערכת החיסונית. החומרים הפעילים שב - Life Mel נספגים ישירות בדם, ממריצים את ייצור כדוריות הדם ומעלים את כמות הטרומבוציטים ורמת ההמוגלובין. תכונות ייחודיות אלו גורמות בנוסף לאמור לעיל לתחושת הקלה כללית במטופלים הסובלים מתשישות וממחלות קשות.

השימוש ב - Life Mel מומלץ:
לחולים המטופלים בכימותרפיה ו/או הקרנות.
לסובלים מאנמיה (מחוסר בהמוגלובין).
למטופלים הזקוקים לחיזוק רב-עוצמה של מערכת החיסון.

השימוש בחולי סוכרת:
12
 גר' (כ-2.5 כפיות) דבש ליום לחולי סוכרת החולים בסרטן לא מהווה כלל בעיה אפילו לצורכים אינסולין. יש ליידע את הרופא המטפל ולאזן זאת בנקודה, שתיים או יותר של אינסולין או הפחתה למשל של פחמימות.


דיווחי מטופלים ב לייף מל  :
חולת סרטן השד אשר השתמשה ב - Life Mel סיפרה לאחר השימוש: "במהלך כל ששת חודשי השימוש ב - Life Mel ספירת הדם שלי עלתה והגיעה לגבולות הנורמה, למרות הטיפול הקשה שעברתי. ה - Life Mel מתוק וטעים, הוא שיפר את הרגשתי באופן מדהים ועזר לי להתאושש מהחולשה והנפילה שליוו אותי עם קבלת הטיפול הכימותרפי. זה נתן לי את הדבר הנכון בזמן הנכון".

חולת סרטן אחרת אשר השתמשה ב - Life Mel סיפרה: "מאז שהתחלתי לקחת את הדבש המיוחד חלה עלייה משמעותית ברמת הלויקוציטים, הנויטרופילים והברזל. אני מאוד ממליצה על Life Mel".

לדברי חולה נוספת, "בתקופת השימוש ב - Life Mel ועד היום לא נזקקתי לזריקות. הדבש המיוחד השפיע עליי גם באנרגיות חיוביות ובוויטליות גבוהה. שביעות הרצון שלי מהדבש המיוחד מאוד גבוהה, זהו מוצר מצוין".

דיווח של חולה רביעית היה: "הגעתי לדבש המיוחד בהמלצת חברות חולות סרטן, שבעזרתו חסכו מעצמן תופעות לוואי חמורות ביותר וגם עליי הוא השפיע בצורה טובה מאוד. הלויקוציטים וההמוגלובין עלו והרגשתי סופסוף טוב, חזקה ובעלת יכולת תפקוד. כשהפסקתי לקחת את הדבש המיוחד הרגשתי רע מאוד והערכים ירדו מאוד. כששוב חזרתי ל - Life Mel כעבור יומיים של נטילה מחודשת הערכים שוב עלו. זו תרופה מצוינת ומומלצת מאוד".


הערות:
• 
למוצר לא ידועות תופעות לוואי.
• 
המוצר נמצא בטוח לשימוש לאורך זמן.
• 
המוצר אינו מומלץ לשימוש במטופלים בעלי רגישות לדבש.

רכיבים ב לייף מל:

Eleutherococcus sentic, Taraxacum Off, Ficus CaricaVaccinum Myrtillus, Trifolium Pratense, Morus Alba, Chicorium Int, Beta VulgInula Helenium, Ribes Nigrum, Melissa Off, Calendula Off, Urtica Dioica, Avena Sativa, Echinacea Purpurea, Uncaria Tomen.

אופן השימוש ב לייף מל:
2-1
 כפיות ביום, בבוקר על קיבה ריקה. (1 כפית = כ - 5 גרם).
ניתן להגדיל את הכמות עד 4 כפיות ליום על פי הצורך.
הערה: בעת נטילת הדבש בכפית חשוב לזכור כי רצוי למצוץ את הדבש באופן איטי במשך כ - 2 דקות ולא לבלוע בבת אחת, וזאת על מנת להבטיח שרוב תהליך הספיגה ייעשה באופן ישיר ומלא אל הדם.

השיפור בתמונת הדם, בהרגשה הכללית ובאיכות החיים צפוי להתחיל כ - 10-5 ימים לאחר תחילת הטיפול

 


לחנות ולרכישת לייף מל לחצו כאן

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה