מגה גלופלקס Mega Gluflex


מגה גלופלקס - לחנות ולרכישת מגה גלופלקס לחצ\י כאן

שאלות אודות מגה גלופלקס

 תוך כמה זמן יחול שיפור מרגע תחילת השימוש במגה גלופלקס?

התשובה משתנה מאדם לאדם ותלויה בין היתר בחומרת המצב. במרבית המקרים, עם מגה גלופלקס תורגש הקלה כשלושה שבועות עד שלושה חודשים מתחילת השימוש. אם אין שינוי לאחר שלושה חודשים - מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.


למה הכוונה בכך שמגה גלופלקס הוא "תוסף תזונה"?

ב"תוסף תזונה" הכוונה היא שהרכיבים המצויים במגה גלופלקס הם רכיבים טבעיים שמצויים כבר בתזונה של רובנו - אלא בכמויות קטנות. תוספת של רכיבים אלו (כמו גם תוספת של מינרלים, ויטמינים ורכיבים אחרים) נחשבת כתוסף תזונה. מגה גלופלקס הוא תוסף תזונה המאושר על ידי משרד הבריאות כבר שנים רבות.


מדוע כדאי לבחור במגה גלופלקס?

מגה גלופלקס הוא מוצר הגלוקוזאמין-כונדרואיטין היחיד אשר נבדק מחקרית בארץ. כמו כן, מגה גלופלקס עובר בדיקות איכות ייחודיות, שמאשרות את רכיביו ומתבצעות במעבדות בלתי תלויות בארצות-הברית.


האם כדאי לעסוק בפעילות גופנית במקרים של דלקת מפרקים ניוונית (שחיקת סחוסים וכאבי מפרקים)?

בימינו רופאים סבורים כי הימנעות מוחלטת או הפחתה של פעילות גופנית בעקבות דלקת מפרקים ניוונית (אוסטיאוארתריטיס) - אינה רצויה. התנהגות מעין זו עשויה להאיץ תהליכי ניוון, להביא להגבלת טווח התנועה של המפרק ולגרום להידלדלות העצם ולשינוי במבנה הסחוסים. מכל מקום, מומלץ להתייעץ עם רופא לגבי אופי הפעילות הגופנית המתאימה לך.

מגה גלופלקס גלוקוזאמין וכונדרואיטין – למה דווקא לספורטאים?

כשאנו עוסקים בפעילות ספורטיבית אנו יוצרים לחץ מכני על המפרקים והסחוסים. בעיקרון, מדובר בתהליך תקין שמעודד הרס ובניה מחודשים של רקמות רבות לרבות העצם. במהלך הילדות שלנו, קצב תהליכי הבניה וההרס של רקמות בגופנו מהיר מאוד וככל שאנו מתבגרים - הוא נעשה איטי יותר ויותר

גלוקוזאמין מפחית דלקת וכונדרואיטין מעכב פירוק סחוס

גלוקוזאמין וכונדרואיטין – רכיבים שזכו לעדנה במחקרים שפורסמו בשנתיים האחרונות. מפרסום המחקרים עולה כי כונדרואיטין מעכב יצירת האנזימים מפרקי סחוס ומפחית את הדלקת האופיינית כל כך לאוסטאוארתריטיס (דלקת מפרקים ניוונית). כמו כן, מחקרים מהשנים האחרונות מראים שהגלוקוזאמין מפחית דלקת על ידי עיכוב ייצור ציטוקינים (רעלנים - מעודדי דלקת) שונים המצויים בגופנו (Nitric Oxide alpha, PGE-2, TNF, IL-1, COX-2).


מהן הוראות השימוש במגה גלופלקס ?

יש ליטול שלוש טבליות של מגה גלופלקס ביום, עם הארוחה.

ניתן ליטול בשלוש לקיחות שונות על פני היום או בשתי לקיחות שונות (אחת של שתי טבליות ואחת של טבלייה נוספת).


"נטילת גלוקוזאמין סולפאט מקטינה את הסיכוי להחלפת מפרק"

בשני מחקרים שנערכו בבלגיה ובצ'כיה עקבו במשך שמונה שנים אחר מטופלים שנטלו גלוקוזאמין סולפאט - הרכיב העיקרי במגה גלופלקס. המטרה היתה לבדוק מהו שיעור הנזקקים לניתוח החלפת מפרק - לאחר נטילת הגלוקוזאמין. התוצאות משמחות.

מטופלים רבים הסובלים מדלקת מפרקים ניוונית (OA - אוסטיאוארתריטיס - דלקת מפרקים ניוונית נפוצה), מגיעים למצב כרוני בו הם סובלים מכאבים קשים הפוגעים בתפקודם השוטף. במקרים אלו מתפתח צורך בניתוח משמעותי הדורש שיקום ממושך בו מחליפים את המפרק הבעייתי.

בשני מחקרים שנערכו בבלגיה ובצ'כיה (האחד פורסם בכתב העת הרפואי Lancet והשני ב- Arch Int Med) - עקבו אחר מטופלים במהלך תקופה של שמונה שנים בממוצע. מתוך תקופה זו נטלו המטופלים במשך שלוש שנים גלוקוזאמין סולפאט (הרכיב העיקרי במוצר מגה גלופלקס) ובמהלך חמש השנים הנותרות - לא טופלו בדבר.

בתום התקופה בת השלוש שנים בה נטלו המטופלים גלוקוזאמין סולפאט, המשיכו ובדקו במהלך חמש שנים בממוצע – מהו שיעור המטופלים שנזקקו לניתוח החלפת מפרק והאם נטילת הגלוקוזאמין הפחיתה את הצורך בניתוח זה וכן נתונים נוספים

  • מגה גלופלקס הוא תכשיר הגלוקוזאמין-כונדרואיטין הראשון בישראל המשווק מ-1996. ברחבי העולם שווקו גלוקוזאמין וכונדרואיטין לבעיות מפרקים כבר משנות ה-60.

 

  • מגה גלופלקס מכיל את שני הרכיבים הפעילים גלוקוזאמין וכונדרואיטין במינון היומי האופטימלי על פי מחקרים.

 

  • כל מוצר של מגה גלופלקס עובר בדיקה של תכולת הרכיבים הפעילים בו, כנהוג בתעשיית התרופות (על פי התקן האמריקני U.S Pharmacopea) על סמך עבודות בלתי תלויות בארה"ב.

 

  • משווקת מגה גלופלקס היא חברת "טעם טבע אלטמן"
  •  
  • לסיכום :

מגה גלופלקס  מפחית את כאבי הפרקים.
מגה גלופלקס ממריץ את התחדשות רקמות הסחוס.
מגה גלופלקס מייצר חומרי סיכה לפרקים.
מגה גלופלקס  מעכב תהליכי הרס בפרקים

מגה גלופלקס + MSM

 

שם הרכיב

כמות

גלוקוזאמין סולפאט

500 מ"ג

כונדרואיטין סולפאט

400 מ"ג

מתיל סולפניל מתאן (MSM)

166.6 מ"ג

הערות

  • השילוב של גלוקוזאמין סולפאט וכונדרואיטין סולפאט נבדק במספר  מחקרים.
  • השילוב של MSM עם הרכיבים גלוקוזאמין סולפאט וכונדרואיטין, עשוי לקצר את משך הזמן בין תחילת נטילת התכשיר לתחושת ההקלה

 

  • המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.
  • לפני רכישת המוצר יש לקרוא את האזהרות והגבלת אחריות.

לרכישת המוצר מגה גלופלקס לחץ כאן

 

 

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה