מורינגה - כדורי מורינגה - כדורי מורינגה במבצע

למוצרי מורינגה לחצו כאן

במשך מאות שנים, אנשים באסיה ובאפריקה להם גישה אחד מאכלים מזינים ביותר של הטבע.  לעתים קרובות נקרא עץ החיים או החבר הכי טוב של אמא, הוא מספק משפחות, תינוקות, ילדים, הורים וסבים, עם מינרלים, ויטמינים, סידן, חלבונים, נוגדי חמצון מועילים וחומצות אמינו.  זה צמח נדיב ושופע הוא מקיים חיים.

מקורו של צמח המורינגה  בהודו, שם הוא גדל ומשמש באופן מסורתי אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות, דלקות חיצוניות ופנימיות ולתגבור תזונתי. לפי תורת הרפואה ההודית המסורתית, תורת  האיור-ודה, משמש המורינגה לריפוי כ- 300 מחלות. במדינות מרכז אפריקה משמש הצמח לתגבור תזונתי באזורים נחשלים ולטיפול בנשאי HIV. צמח המורינגה עשיר בחלבון, סידן, ויטמינים שונים, מינרלים וחומצות אמינו.

שימושים עיקריים: טיפול בכאבי מפרקים, טיפול בדלקות מפרקים (ובמיוחד גאוט), טיפול בריאומטיזם, טיפול בדלקות בכלל, טיפול בבריחת סידן, חיזוק מערכת החיסון, הורדת רמת הסוכר בדם, טיפול באלרגיה לחתולים, ניקוי הגוף מרעלים וממתכות כבדות, קטילת פרזיטים ותולעים במעיים, תמיכה בזמן הקרנות וכימותרפיה, טיפול בחוסר תאבון אצל ילדים ומבוגרים, תחליף תזונתי לעלים ירוקים אצל ילדים. שימושים נוספים: טיפול בדלקות מעיים, דלקות חניכיים, הגדלה ודלקת של בלוטת הערמונית, מחלות עור, מחלות דרכי הנשימה, כאבי ראש, מיגרנות ועוד.

      הצמח מאושר על ידי משרד הבריאות

 

 כל המוצרים שלנו מיוצרים עלי המורינגה, אשר מכילים (פאונד עבור בק"ג):

           פעמים את ויטמין C נמצא תפוזים

           פי 4 סידן נמצא בחלב, פי שניים חלבון

           פי 4 ויטמין A המצוי בגזר

           פי 3 אשלגן נמצא בננות

           פי 3 ברזל נמצא שקדים

 מורינגה בטוח כל כך, זה יכול להיות נצרך על ידי ילדים אמהות מיניקות.  סטודנטים, ספורטאים, אנשי מקצוע עובדים, קשישים, יהיה כל תועלת מעל 90 ביו חומרים מזינים מועברים לגוף, כדי לשפר את בהירות, מיקוד, וריכוז.

 נפש בריאה צריכה להיות נתמכת על ידי גוף מזין.  מורינגה איכות המוצרים שלנו לעזור בריא תמיכה הדם רמות הסוכר ולספק תמיכה תזונתית לחולי סוכרת.  הם מסייעים לחיסול רעלים, המרצת מערכת העיכול, וחיזוק המערכת החיסונית.

 יתרונות כה רבים מצמח אחד!  מורינגה לא פלא oleifera נקרא מזין ביותר של הטבע מזון סופר!

קיימים אזכורים לשימוש בצמח מורינגה ,כצמח מסורתי שניתן לנשים לאחר לידה ולנשים מניקות, בהודו, במדינות שונות באפריקה, נפאל, תאילנד, הפיליפינים, אפגניסטן, הוואי, במדינות דרום אמריקה ועוד.

מאחר וכל חלקי העץ משמשים לרפואות שונות, חשוב להבין שהתכונות הגלקטוגוגיות- המגבירות ייצור החלב- מתייחסות לעלי המורינגה, בצורתם הטרייה או המיובשת. השימוש בהם תורם להעלאת רמות הפרולקטין בדם האם.

ה מורינגה  מכילה כמויות גדולות של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חימצון חשובים, כמו קוורציטין. יש בה ברזל, סידן, מגנזיום וויטמין C, A ועוד, כמו גם חומצות שומן החיוניות לגוף והיא מכילה את כל חומצות האמינו החיוניות לגופנו על מנת לייצר חלבון איכותי בגוף.

כך שניתן לראות שמעבר להיותה בעלת השפעה גלקטוגוגית על האם המניקה, היא תורמת להזנתה הישירה, וגם זו- אולי- דרך עקיפה לשמירה על ייצור החלב.

לכן, זה בהחלט צמח בעל חשיבות עליונה במצבים של רעב ובמקומות שספגו אסונות טבע, ואכן ישנן תכניות תמיכה להכרות עם עץ המורינגה במדינות אפריקה השונות, בהן מלמדים את המקומיים להכיר את הצמח ואת השימושים התזונתיים- רפואיים בו. ישנן פורמולות מזון המיועדות לתינוקות באפריקה שמוסיפים להן מורינגה

 

מורינגה הוא תחנת כוח טבעית, תזונה

 אמנם זה אחד הגילויים החדשים על המדע המודרני, מורינגה כבר עושה צעדים בחברות שונות במשך אלפי שנים.  מורינגה ממשיכה להדהים את העולם המדעי שלה עם מאזן מדהים של חומרים נוגדי חמצון, מינרלים וחומצות אמינו.

 כתבים הודים עתיקים, היכרויות לאחור ככל 150 לפנה"ס, עיין צמח מורינגה  ושימושיה.  הרומאים מוקדם, היוונים, והמצרים היקר מורינגה עבור תכונות טיפוליות שלה משמש גם אותו כדי להגן על העור, להפוך את לבושם, ולטהר מים לשתייה.  עכשיו זה מפעל צנוע, המכונה לעתים קרובות "עץ הפלאים", מגיע לקדמת דרך Zija, החברה מורינגה.

 

 מורינגה  בעולם מזין

 עשרות ארגונים הומניטריים עכשיו לקדם את השימוש של מורינגה  עוני באזורים להילחם תזונה השפעות שליליות על הגוף.  קבוצות כגון השירות העולמי הכנסייה, חששות חינוכית עבור ארגון רעב, הקרן הלאומית למדע, ואחרים reintroducing את היתרונות הבריאותיים השונים של צמח זה גדל במהירות הבצורת עמידים, אנשים מתת תזונה באזורים שונים מפותחות.  בעוד טיפולים קונבנציונליים עבור תת תזונה בדרך כלל לוקח חודשים, מומחי בריאות גילו כי אנשים הנוטלים מורינגה להראות שיפור תוך מספר ימים.  אחד הדברים המדהימים יותר מורינגה משמש היא למנוע עיוורון הילדות, מצב שיכול להתפתח ויטמין A רטינול הליקויים.  המורינגה מכיל כמות מספקת של חומרים מזינים אלו כדי למנוע את המצב הזה

 עובדים ביוכימאים, מדענים טבעי, בריאות עסוקים המוכיחות טענות העתיק של האפקטיביות של מורינגה בטיפול יותר מ -300 תנאים.  המחקר שלהם הובילה תיעוד של מגוון מדהים של ויטמינים, מינרלים טבעיים, וחומרים מזינים אחרים.

 אנשים רבים לוקחים מורינגה דיווחו על שיפור מהיר, ראייה עור, עיכול, בהירות מנטלית, הכוללת רווחה, בתוספת הפחתת הסימפטומים הקשורים עייפות, דלקת פרקים, כמו תנאים, והזדקנות עד כמה שם 

 

מקורו של צמח המורינגה (Moringa Oleifera) בהודו, שם הוא גדל ומשמש באופן מסורתי אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות ולתגבור תזונתי. לפי תורת הרפואה ההודית המסורתית, תורת האיור-ודה (Ayur-veda), משמש המורינגה לריפוי כ- 300 מחלות. במדינות מרכז אפריקה משמש הצמח לתגבור תזונתי באזורים נחשלים ולטיפול בנשאי HIV. צמח המורינגה עשיר בחלבון, סידן, ויטמינים ומינרלים רבים, מכיל 46 נוגדי חמצון ו- 36 נוגדי דלקות.
אנו מורינגה ערבה, מגדלים את צמח המורינגה באזור הערבה על שפת ים המלח, שם הוא גדל באדמה עשירה במינרלים, מה שמקנה לו תכונות משופרות ומיוחדות. בולטים במיוחד ערכים גבוהים של ויטמין E, ויטמין D, סידן, ברזל, אשלגן וחלבון.
על פי ד"ר גבי בן-סימון N.D., פעולתו הרפואית של הצמח הינה אנטי ויראלית, אנטי בקטריאלית, נוגדת דלקות וזיהומים, אנטי אלרגנית, משככת כאבים ונוגדת חמצון (אנטיאוקסידנט).
על פי גבריאל חיים מטפל ברפואה סינית, המורינגה מכניס לגוף אנרגיה, שמחה, רעננות ומוטיבציה. ההסבר לכך הוא פעולת המורינגה על הריאות (הסבר מפורט יותר – בבלוג).
שימושים עיקריים: טיפול בכאבי ודלקות מפרקים (כולל דלקת שגרונית), טיפול בגאוט, טיפול בלופוס (זאבת), טיפול בדלקות בכלל, חיזוק מערכת החיסון, איזון רמת הסוכר בדם (סוכרת סוג 2), הורדת רמת הכולסטרול, הורדת רמת השומנים בדם, איזון בלוטת התריס, טיפול במיגרנות, טיפול באלרגיה לחתולים, ניקוי הגוף מרעלים, קטילת פרזיטים ותולעים במעיים, תמיכה בזמן הקרנות וכימותרפיה, טיפול בחוסר תאבון אצל ילדים ומבוגרים, תגבור חלב אם אצל אמהות מיניקות.
שימושים נוספים: טיפול באסטמה ובאטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) ע"י זרעי מורינגה.
המוצר מכיל אבקת עלים (או זרעים) מיובשים בלבד, ללא כל מרכיבים נוספים

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ רפואי ואינו מהווה תחליף לכל ייעוץ וטיפול רפואי. במקרה של מחלה אין להפסיק קבלת טיפול רפואי או להימנע מקבלת הייעוץ הרפואי הנדרש..

זרעי מורינגה נגד חיידקי Biofilms

·  מורינגה נגד MRSA

·  אבקת זרעי מורינגה לתגבור ספירת זרע

·  מורינגה לטיפול באסטמה

·  מורינגה נגד תופעות לוואי של כימותרפיה

היום אתה יכול לחוות את היתרונות בזכות אותו קו המוצרים שלנו מורינגה oleifera.  מורינגה שלנו כמוסות , אבקות , שמנים , ואת הזרעים הם מקורות מן Eco-בהכרה בחוות ברחבי העולם, והם 100% טבעי, חומרי הדברה קוטלי עשבים, כימיים בחינם, אז כל המשפחה שלך יכול ליהנות התגמולים של בריא, מזין צפוף, כל תוסף מזון.

 


לתוספי מזון - מורינגה לחצו כאן

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה