מיץ נוני

לרכישת מיץ נוני - לחצ\י מוצרי נוני 

מיץ נוני

מהו מיץ נוני ? מהיכן הוא בא? אלו בדרך כלל השאלות הראשונות שאנשים שואלים. מיץ נוני הוא המיץ המופק מפרי עץ נוני . נוני יש שמות רבים בתרבויות שונות. מהתנסויותיי, שמעתם איך נוני עזר לכאב הגב התחתון שלי, לקהות התחושה מעצב לחוץ, לכאבי ראש מיגרניים ולפרכוסים. יתכן שחוויתם הקלה בסימפטומים אחרים או שמעתם עדויות על מצבים רבים אחרים שהוקלו בעזרת נוני . כרגע, נצטרף למנת נוני כשהיא נעה דרך הגוף עושה את כל הדברים הנפלאים נוני יודע לעשות. אבל לפני שנתחיל, הייתי רוצה לענות על השאלות השניות הכי שכיחות שנשאלות על נוני .

 

איך יכול הנוני  להיות טוב לכל כך הרבה בעיות?

אני בטוח שאם דברתם עם הרבה אנשים על נוני, נתקלתם בשאלה " איך זה אפשרי נוני יכול להיות טוב לכל כך הרבה דברים? כדי להבין למה כל כך הרבה אנשים מתקשים להאמין שמוצר טבעי אחד יכול לעשות כל כך הרבה דברים, כדאי לזכור שאנחנו תוצר תרבותנו  המחשבה שלנו מעוצבת ומושפעת ממנה. אני בטוח ששמתם לב שאנחנו חיים התרבות בה מדע הרפואה נאמן למציאת "כדור פלא". כדור פלא הוא טיפול אחד ספציפי אפקטיבי לאבחון אחד. עם חשיבה כזאת, כל מה שהמטפל צריך לעשות זה לאבחן, ואז לבחור טיפול מתוך מספר אפשרויות קבועות. יש אפילו נטייה חזקה ברפואה הקונבנציונלית לפיתוח מה שנקרא "קווי הנחיה טיפוליים", שהם בעצם מרשמים טיפוליים. כל כאבי הגרון מטופלים בדרך אחת, כל דלקות שלפוחית השתן מטופלים בדרך אחת וכל רחם בהריון מטופלת בדרך אחת. גישה זו היא בהכרח ההפך מהוליסטיות. גדילה בתרבות הצמצום שלנו, אנחנו מצפים שהכל יעבוד בשיטת הצמצום, שהיא שיש רק יישומים או השפעות מוגבלים. למשל, השתמש באנטיביוטיקה זו לדלקת הזאת ואת האנטיביוטיקה ההיא לדלקת ההיא. ובכל זאת, ממה שידוע לי, אין לנו הוכחה שהטבע עובד בצורה מצומצמת. להפך, הטבע עובד באופן יותר הוליסטי, בקשרים הדדיים מלאים. (מה שזה אומר בשפה של תרופות זה שיש לכולם השפעות לוואי). כמו שהמשורר וויליאם בלאק אמר כיאות "כשאתה קוטף פרח, אתה מפריע לכוכב רחוק"  יש אמת יסודית להצהרה זו. סיבה ותולדה ברמה הפיזית הן לנצח שזורות. ליתר דיוק, לתפקוד הגוף שלנו, ולכל האספקטים האחרים של הקיום שלנו, יש השפעה עמוקה זה על זה.

להבנת קשרים הדדיים אלו, אני רוצה להשתמש במטאפורה של האדם כמובייל תלוי גדול. דמיינו חוט יורד מן השמים  מוט אחד של המובייל הוא הגוף הפיזי שלנו, אחר הוא ה-mind והמחשבות, אחר המשפחה שלנו והקהילה ואחר הקיום הרוחני שלנו. יכולים להיות גם מוטות רבים אחרים. אחד האספקטים המדהימים של מוביילים והסיבה שהם כל כך מעסיקים תינוקות היא, שכאשר אתה דוחף חלק אחד כל המובייל מתחיל לנוע. עבורנו כפרטים ה"דחיפה" יכולה להיות לידת ילד, עבודה חדשה או שינוי התזונה שלנו. זו יכולה להיות פציעה, או מסקנה שהסקנו מההתנסות שלנו. זה יכול להיות כל דבר. הדברים שתלויים מחוטי המובייל יכולים להראות שונים זה מזה, ממש כמו מערכות אברי הגוף בגופנו או אנשים שונים במשפחתנו, אבל הם כולם מחוברים ומתייחסים אחד לשני, ושינויים באחד ישפיעו על כולם. למתוח את האנלוגיה מעט יותר, כמו שכל מוט במובייל תלוי מחוט אחד, יש תהליכים בגופנו שהם ראשוניים ותומכים בגוף כולו. כל שינוי בתהליכים ראשוניים אלו יכול לגרום לשינויים דרמטיים בכל גופנו ואפילו באספקטים אחרים של חיינו. כפי שאסביר מיד, נוני עובד על לפחות שני תהליכים ראשוניים כאלו. כך נוני עובד, בפשטות רבה, זה על ידי סיוע לעבודה טובה יותר של התגובות הביוכימיות בגוף.

כדי לעזור לכם להבין עמוק יותר איך נוני  יכול להיות טוב לכל כך הרבה מצבים, אני רוצה להסביר כמה רעיונות על הגוף. הרעיון הראשון הוא העובדה שברמה הפיזית, הגוף שלנו עובד על ידי תגובה ביוכימית. גדילת שיער, עיכול מזון וריפוי פציעות הם כולם תגובות ביוכימיות. מלחמה בדלקות, הליכה מסביב, מחשבה, תחושה כל הדברים שאנחנו עושים הם תגובות ביוכימיות. גם עניינים רוחניים והשפעות אנרגטיות מתממשים, בסופו של דבר בגופנו דרך תגובות ביוכימיות. אנחנו יודעים שתת תזונה, מחלה והזדקנות, ודברים כמו זיהום סביבתי, מתכות כבדות ומתח, כולם מפריעים בדרך כלשהי לתגובות הביוכימיות של גופנו. אחת הדרכים בהן

לגופינו החיים יש גם אנרגיה. הרעיון הזה של אנרגיית חיים או פראנה או צ'י  איך שתבחרו לקרוא לזה  חסר במודל של הרפואה המערבית אבל קיים בכל מערכת גדולה אחרת של ריפוי בעולם. לכן האנרגיה הזאת "מתגלית מחדש" שוב ושוב במערב. דר פאלמר גילה אותה עבור הכירופרקטים, דר' האנמאן עבור ההומאופתים, דר' רייך גילה את האורגנון והרשימה עוד ארוכה. הנקודה היא, האנרגיה הזאת קיימת ויש חיבור דו צדדי בין הביוכימיה שלנו לבין האנרגיה שלנו. מאמינים שלצמחי מרפא, למזונות ולתרופות יש השפעה אנרגטית בנוסף להשפעתם הכימית. נוני הורגש כבעל איכות אנרגטית גבוהה במיוחד. הפולינזים ידעו והעריכו את זה, ואם אתם רגישים לאנרגיה או יודעים על מישהו כזה, אתם יכולים לחוש את נוני ולוודא את זה בעצמכם. דר' מונה הריסון דנה באיכויות האנרגטיות של נוני בצורה יפה מאוד בדברים שפרסמה ולכן אני לא מתכוון לחזור על דבריה כאן. רק דעו שככל שהאנרגיה של הצמח גבוהה יותר, כך הצמח מתחיל לעבוד גבוה יותר בהיררכיה של הגוף, ואז הוא משפיע על כל תפקודי הגוף הנמוכים יותר בהיררכיה. זהו הסבר נוסף למה נוני משפיע השפעה כל כך מרחיקת לכת על גופנו.

 

מי צריך לקחת נוני ?

שאלה שכיחה נוספת היא "מי צריך לקחת נוני ?" התשובה היא, כמובן, "כולם". אסביר למה. הגנים שלנו נוצרו בתקופה בה הסביבה הייתה נקיה יחסית מכימיקלים, הדיאטה שלנו הייתה בנויה ממגוון רחב של מזונות מלאים שעוצבו בידי הטבע וגדלו בצורה אורגנית. יש לנו עדויות טובות, שבתנאים אלו, גופנו מתוכנן גנטית לעבוד נכון ולהיות בריא. אבל עכשיו, האוכל שלנו, האוויר שלנו והמים שלנו מזוהמים עם אלפי כימיקלים שחדשים יחסית לגנים שלנו. כימיקלים אלו נכנסים לגופנו ומשפיעים על הנתיבים הביוכימיים שלנו. גופינו צריכים לנקות ללא הפסק את הכימיקלים הללו ולפצות על השפעותיהם עלינו. הוסיפו לכך את השינוי המדהים בתזונה שלנו  מזונות מעובדים, מיוצרים בייצור המוני, מבחר מצומצם (לדוגמא, הסינים אוכלים כשגרה ממבחר של כ- 200 מזונות שונים, האמריקאים מ- 16), חומרי דישון פטרו כימיקלים, אדמות מרוקנות מכימיקלים, הרבה יותר סוכר מזוקק, ועכשיו מזונות מהנדסה גנטית -

ואפשר לראות שכל הדיאטות שלנו חסרות מרכיבי מזון שאנחנו בנויים לקבל. (להאכיל את הגוף שלנו מרכיבי מזון שאינם מאוזנים כראוי זה כמו לצפות שקו ייצור ימשיך לעבוד, גם אם לרבים מעובדיו אין את החלקים הדרושים להם לתרום את חלקם.) שינויים אלו בסביבתנו ובתזונתנו קרו הרבה יותר מהר מיכולת הגנים שלנו להסתגל אליהם. התוצאה הנקיה של חיים בסביבה שלנו ואכילת התזונה שלנו היא שכולנו צריכים להתמודד עם מצב מתמשך של מצוקה פיזיולוגית. המצוקה הרגשית של החיים המודרניים  Dead lines, בעיות כלכליות, בעיות ביחסים, משפחות לא תפקודיות, תחבורה וכו'  רק הוסיפו את זה למצוקה הפיזיולוגית. כל הגורמים הללו חוברים יחד כדי להקשות על שמירת המצב הנורמלי, הטבעי שלנו של בריאות טובה. זיהום סביבתי, הידלדלות הקרקע, ודחק הם כל הסיבות שמעוררות אנשים לקחת מולטי ויטמינים, מינרלים ואנטיאוקסידנטים. אני מסכים, אבל לזה עלי להוסיף שהנוני ממלא את מרכיב מזון חיוני והכרחי שהידלדל ממזונותינו וכרגע אינו מוחזר על ידי שום תוסף מזון אחר. כולנו צריכים מרכיב תזונתי זה.

אני רק רוצה לעצור כאן ולומר שקל לנו מאוד להתעכב על הגורליות והנוגות של החיים המודרניים, שרק מוסיפים למצב הדחק שלנו ואינם תורמים לבריאותנו. אנחנו אכן צריכים לדעת מהם האתגרים העומדים בפנינו, אבל אנחנו יכולים גם לבחור להתמקד בעובדה שלמרות שלא התפתחנו לרעילות כימית, לקרינה ולכספית בעולם השיניים שלנו, יש הגוף שלנו את האמצעים לטפל בדברים אלו. יש לנו גישה לחיוניות מדהימה ולעמידות מדהימה כשאנחנו צריכים אותן. מאות סיפורים מעידים על כך. בעוד אנחנו עובדים לנקות את האוויר שלנו, את המים, את האדמה ואת המזון שלנו, אנחנו יכולים גם לעבוד על הגברת המערכות המטבוליות שלנו שמאפשרות לנו להישאר בריאים, גם בעולם בריא. כפי שתראו, נוני תומך ומשפר תהליכים נותני בריאות אלו בדרכים שונות.

בהמשך אני רוצה להסביר יותר טכני וספציפי את מערכות הגוף החשובות ביותר שנעזרות על ידי נוני . לאלו מכם שלא צריכים את האינפורמציה המעמיקה הזאת, רק זיכרו, הדבר היחידי שאתם צריכים לדעת כדי לענות על השאלה "איך נוני יכול לעזור לכל כך הרבה בעיות בריאות?" זה שהוא עובד על הרמה הכי בסיסית של סיוע לשיפור התגובות הביוכימיות שלנו, ואם אתם פתוחים לשמוע זאת, יש נוני גם איכות אנרגטית גבוהה ביותר.

 

איך הנוני עובד?

בחלק זה, נראה איך נוני מסייע לתגובות הביוכימיות שלנו. יש הרבה תהליכים חשובים שקורים בגוף, אבל השניים בהם אתמקד  שניים שהם כמו החוט המרכזי של מובייל  הם תהליכים של סינתזה ושל תקשורת. באמרי סינתזה אני מתכוון לכל הדברים שהגוף שלנו מייצר כמו: חלבונים, רקמת חיבור, תאים חדשים, הורמונים ו- DNA. באמרי תקשורת אני מתכוון לאינפורמציה העוברת בין התאים בפיקוח כימי. אתם מבינים, תאים, מטבעם הם עצמאיים למדי, חבילות חיים העומדות ברשות עצמן. על מנת שביליוני תאים יחברו יחד ויתפקדו כרקמות, כאיברים, כגוף, הם צריכים לתאם את מאמציהם, הם צריכים להתמחות. כדי שהתאים יוכלו לעשות זאת, הם צריכים להיות בתקשורת רצופה אחד עם השני. יש מספר דרכים בהם התאים שלנו יוצרים תקשורת:  פרוסטגלנדינים, הורמונים, עצבים, אנרגיה ואחרים שאנחנו ממש עכשיו מגלים. אתם יכולים לתאר לעצמכם את האנרכיה שיכולה לקרות בגוף אם התקשורת התאית נעשית מעורפלת או מתחילה להתקלקל. חלק מצורות תקשורת תאית אלו דורשות שליטה מושלמת של התגובות הביוכימיות כדי לתפקד כראוי.

עכשיו הנה המפתח, חלבונים כדוריים הם סוסי עבודה גם של הסינתזה וגם של התקשורת. אנזימים הם סוג אחד של חלבון כדורי. אנזימים מזרזים, או מאפשרים, את כל התגובות הביוכימיות של הגוף. למעשה, אנזימים הם כל כך חשובים לתגובות ביוכימיות אלו, שהן אינן יכולות להתקיים בלעדיהם. אז כדי לשלוט על היקף התגובה הביוכימית, מה שהגוף חייב לעשות כדי לשמור שהכל יהיה מאוזן ויתפקד כראוי, הגוף חייב לשלוט על פעילות האנזימים שלו. למשל, כשתא זקוק לאנרגיה, הוא מגביר את יעילות האנזימים המעורבים בייצור ATP. כשיש לתא מספיק ATP, הוא מכבה אנזימים אלו.

קטגוריה אחרת של חלבון כדורי מתפקדת כקולטני קרום התא. קולטנים אלו אחראים על התקשורת המתבצעת באופן כימי בגוף. נוירוטרנסמיטורים, תרופות, וחומרים רבים אחרים פועלים עם קולטני קרום התא. הורמוני התירואיד, הורמוני המין, אינסולין, אדרנלין ושאר ההורמונים שלכם פועלים עם קולטני קרום התא. גם פעולת קולטנים אלו יכולה להיות מוגברת או מוחלשת על ידי הגוף. בברור, חלבונים כדוריים חשובים מאוד גם לסינתזה וגם לתקשורת. אז מהם בדיוק חלבונים כדוריים? בשפה פשוטה, הם שרשראות ארוכות של חומצות אמינו מחוברות כמו חרוזים על חוט. הם מוצפנים על ידי ה- DNA ומיוצרים בתאים. כשמסיימים לחרוז את החרוזים, החוט נחתך והחלבון נכרך אוטומטית לצורה ספציפית או מצטנף לכדור (מכאן שמו), תלוי ברצף ובאופי חומצות האמינו. חלבונים כדוריים מבצעים את עבודתם על פי הצורה המדויקת או התבנית שהם מחזיקים.


{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה