סולגאר תוספי מזון ,סולגאר ויטמינים

סולגאראודות החברה ומוצרי סולגאר

לתוספי מזון מבית סולגאר במבצע לחצו כאן

סולגאר ישראל משנת 1986
סולגאר הינה דוגמה קלאסית לחברה צעירה, דינאמית, ובעלת חזון חברתי וחלוצית בעשייתה.
סולגאר נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום תוספי-התזונה. כמשווקת הבלעדית בישראל זה למעלה מ - 20 שנים, של מוצרי חברת "סולגאר" האמריקאית ,המשווקת את מוצרי לכ- 50 מדינות בעולם ,מביאה החברה לקהל לקוחותיה את מגוון המוצרים האיכותי והמקצועי ביותר בישראל, המונה למעלה מ- 300  (!) מוצרים שונים, נמכר ביותר מ - 1,000 נקודות מכירה . בשל כך נחשבת כיום סולגאר לחברה המובילה בתחומה בישראל, ומשמשת כמודל לחיקוי עבור חברות אחרות בתחום תוספי התזונה.

סולגאר מתגאה בצוות מומחים ואנשי מקצוע הכולל רופאים, תזונאים, מדענים וטכנאי מעבדה, המתמחים ,איש בתחומו, במגוון תחומי מחקר ופיתוח.
בראש צוות פיתוח המוצרים שלנו עומדים ביו-כימאים, תזונאים וחוקרים מן המובילים בתחומם. עובדה המבטיחה כי, כל מוצר חדש של סולאר מבוסס על המחקר והטכנולוגיה העדכניים ביותר.
חלק הארי של המחקר הבסיסי בסולגאר מתנהל במתקן המחקר החדשני והמשוכלל של החברה. במתקן זה עובד צוות, המתמחה בביצוע פעולת מו"פ, בידוד ואיתור תרכובות חדשות, אימות ויישום שיטות אנליטיות חדשות, יצירת אצוות בדיקה, ניהול בדיקות עמידות מוצר, ועוד.
עם צוות מעולה שכזה, אין פלא שסולגאר ידועה במחקרים החלוציים שניהלה, בתחום תוספי-התזונה.

סולגאר היא אחת החברות היחידות בתחום תוספי התזונה המייצרת את מוצריה בעמצה, במתקן ייצור מן המשוכללים הקיימים בתחום. עובדה זו מאפשרת לנו לנהל בדיקות מעמיקות ולהפעיל נהלי בקרת איכות קפדניים בכל שלב של התהליך. מתקן הייצור של סולגאר, בו מצויה גם מעבדת בדיקות בקרת האיכות, מוקדש כולו לייצור תוספי-תזונה, ברמה של בקרת איכות תרופתית. הוא תוכנן על-מנת לעמוד בתקנים הנוקשים ביותר של נוהלי מיכון, בקרת איכות והקפדה על תקני איכות הסביבה. מוצרי סולגאר מיוצרים באצוות קטנות, על-מנת להבטיח את טריותם.
נוסף על-כך, אנו מפעילים מערכת קפדנית של בקרות איכות שונות, על-מנת להבטיח כי בכל שלב של הייצור אנו עומדים בדרישות ובתקנים בכל הנוגע לטוהר ולחוזק המוצר. מוצרינו נמדדים על-פי סטנדרטים חמורים בהרבה מאלה הנדרשים בתחום תוספי-התזונה, זאת על-מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר האפשרית של טוהר המוצר.

סולגאר חברה המתמחה בויטמינים, תוספי תזונה ומוצרי בריאות.

ראשיתה של הרשת לפני 65 שנה בארה"ב ומשנת 1998 גם בישראל.

התפיסה המקובלת ברשת סולגאר העולמית, היא שאורח חיים בריא כולל את כל התחומים הקשורים לבריאות, ומגוון המוצרים מספק את הצרכים התזונתיים של כל אחד ואחד.

אנו מאמינים שכל אחד ואחת מאיתנו הינו אינדיבידואל בעל צרכים שונים, וכי יש להתאים לכל אדם את המוצרים המתאימים ביותר עבורו/ה אשר יתנו מענה הולם לבעיה בריאותי או למטרות כושר ודיאטה. לשם כך אנו מציבים באורח קבע יועצי תזונה, נטורופתים ודיאטנים בחנויות הרשת שמעניקים ייעוצים אישיים ללא תשלום.

מוצרי סולגאר מיוצרים במפעל Nutricia שבדרום קרוליינה בארה"ב והינו המפעל הגדול בעולם לייצור ויטמינים ותוספי תזונה. ייחודו של המפעל הוא בייצור עפ"י כללים ונהלים של מפעל תרופות ולא של מפעל לתוספי תזונה. דבר זה מבטיח שכל מוצר עובר בדיקה קפדנית במעבדות מתקדמות לבקרת איכות. היכולת של סולגאר לייצר בעצמה תוספי תזונה העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר, מאפשרת לחברה לענות על דרישות השוק והחידושים בו ולהפוך לגורם המוביל בעולם בתחום.

מוצרי סולגאר נחשבים למתקדמים בעולם בענף תוספי התזונה. הפורמולות ממוקדות ומותאמות לקהלי יעד שונים - נשים, גברים, ילדים ,נוער, מבוגרים וספורטאים. מגוון המוצרים של סולגאר בישראל כולל מוצרים רבים כגון : מוצרים שונים הכוללים: מולטי ויטמינים, פורמולות אנטי-אוקסידנטיות, ויטמינים,מינרלים, חומצות אמינו, צמחי מרפא, מוצרי ספורט ומוצרי דיאטה .

סולגאר מולטי ויטמינים

פורמולות המולטי ויטמינים של חברת סולגאר מכילות טווח רחב של ויטמינים ומינרלים על בסיס טבעי, במטרה לקבל בסיס תזונתי טוב. בתכנון המולטי ויטמינים נילקחים בחשבון יחסי גומלין בין המרכיבים השונים, הויטמנים והמינרלים פועלים בשילוב ותלויים זה בזה להטמעה וניצול יעילים על ידי הגוף. המולטי ויטמינים של חברת סולגאר פועלים בשיטת ה TIME RELEASE, שיחרור איטי, המאפשרת הגברת הספיגה של מרכיבי המולטי ויטמינים בגוף

 סולגאר אנטיאוקסידנטים

אנטיאוקסידנטים הינם נוגדי חימצון. גופנו חשוף לתהליכי "התחמצנות" הנובעים מפגיעות של רדיקלים חופשיים, המגיעים ממקורות של קרינהכימיקלים, עישון, זיהום סביבתי, מזון מטוגן, אלכוהול וקפה. כאשר רדיקלים חופשיים "פוגשים בתאי גופינו" הם הורסים אותם ומקדמים תהליכי הזדקנות. (והמחלות המתלוות לתהליכי הזדקנות

 סולגאר ויטמנים

ויטמינים כשמם כן הם, מקור החיים. הויטמינים מבצעים תהליכים חשובים בגוף האדם ומחסור בהם עלול לגרום לבעיות בבריאות. בעצם, כמעט ולא קיימת ראקציה בגוף האדם בה לא שותפים ויטמינם שונים, ואי אפשר להפריז בחשיבותם  , כגון :

סולגאר ויטמין A - חשוב מאוד לראיה תקינה וגידול תקין, עוזר לעור הגוף להתנגד לזיהומים.
סולגאר  ויטמין B - מחולק לכמה קבוצות כאשר ביחד הם מסייעים להגנת הגוף ומחזקים את מערכת העצבים.
סולגאר  ויטמין C - מסייע בחילוף חומרים ועשיר בסוכרים, לכן נותן לגוף הרבה אנרגיה.
סולגאר  ויטמין D - היחיד שגוף האדם יכול לייצר בעצמו, אחראי ביצירת השיניים והעצמות.
סולגאר  ויטמין E - מגן על הריאות מזיהום אויר, מונע צמיחת גידולים, מגן על השדיים, עיניים, כבד, רקמות העור והשרירים, נחשב כמי שמונע הזדקנות ומגביר פוריות

 

 סולגאר מינרלים

אחד התנאים הבסיסיים לפעילות תקינה של מערכות גוף האדם הינו שמירה על המאזן החשמלי המתאים בגוף. מאזן זה מושפע מרמתם של המינרלים החיונייים לגוף.

חברת סולגאר תיכננה את סדרת המינרלים שלה באופן שיוכל להתאים לכל צורך אידיוודואלי. ישנם מינונים מגוונים, וצורות בליעה מגוונות הבאות לתת מענה לכל אדם ואדם. המינרלים מגיעים בצורות פוטנטיות של מינרלים המאפשרות הטמעה וניצול מירבייםתכנון המוצרים נעשה תוך בתחשבות בצורכי הגוף, התאמת המרכיבים לספיגה אופטימלית ולפעולה סינרגטית בין המרכיבים השונים.

 סולגאר צמחי מרפא

צמחי המרפא ממלאים תפקיד משמעותי בטיפול הגוף האדם, בהרבה מהתופעות הפוגמות באיכות חיינו ניתן להקל על ידי שימוש בצמחי מרפא. בין הצמחים המוכרים יותר, אכיניצאה המסייע לחיזוק המערכת החיסונית, ג'ינסנג המסייע לאנרגתיותסרפד צמח הגורם להשתנה, ומסייע בניקוי מערכת השתן וכודמה.
חברת סולגאר שמה לה למטרה להביא לצרכן את המיטב ופיתחה את קו המוצרים FINGER PRINT.

 סולגאר תוספים לספורט

עיסוק בספורט, בין אם באופן מקצועי או חובבני הינו גורם חשוב מאוד לבריאותינו. מחקרים מראים כי העוסקים בספורט זקוקים לתוספי תזונה יעודיים על מנת למקסם את הפעילות הגופנית. שימוש מושכל בתוספים המתאימים מאפשר לגוף לשמור על השגיו לאורך זמן, מגן על השרירים ובונה אותם, תורם לפעילות הלב, להרזייה ולשריפה שומנים ומגביר את העירנות בזמן פעילות

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה