סופר אפקט - סופר אפקט אבקת חלבון כשרה - גיינר כשר

לאבקת חלבון ומוצרי סופר אפקט לחצו כאן

 
אבקת חלבון מי גבינה – סופר ויי
 


 
 

 
 

חדש מ "סופר אפקט" - אבקת חלבון אייזולט איזו 96% חלבון איכותי וכשר. 2.3 ק"ג,אבקת חלבון איזולט כשר , חלבון מי גבינה איזולט איכותי, מוצר חדש מבית סופר אפקט

ISO 96 אבקת חלבון מתקדמת וטעימה להפליא. - איזו 96 מגיע בטעמים לבחירה : וניל,קרם עוגיות, בננה, תות

אבקת חלבון איזולאט של סופר אפקט תוכנן במטרה לתת את המענה הטוב ביותר לשיקום שריר מהיר לאחר האימון עם איזו 96 שתגיעו לאימון הבא כשרקמת השריר עברה שיקום כראוי, אבקת

אבקת חלבון  מי גבינה – סופר ווי של חברת סופר אפקט, מכיל את החלבון האיכותי ביותר לבניית השרירים אבקת החלבון של סופר אפקט מיוצרת תחת תנאי מעבדה קפדניים ועומדת בדרישות iso-9000 iso GMP

חלבונים: התפקיד העיקרי של החלבונים התזונתיים, הוא לשימוש בתהליכים אנבוליים שונים של הגוף, צריכת החלבון העולה על הקצבה היומית המומלצת של ה- RDA מקובלת בעבור ספורטאי סיבולת (ריצות, טריאטלון, שחייה וכו') וספורטאי כוח (הרמת משקולות, פיתוח גוף, הדיפת כדור ברזל וכו').
חלבון מי-הגבינה, מסייע להפרשה טבעית של הורמון הגדילה (GH), העובר מטבוליזם בכבד להורמוןIGF-1 , אשר מסייע לבניית השרירים.
חלבון מי הגבינה, מכיל כמות נכבדת של חומצת האמינו ציסטאין, הציסטאין חיונית בכדי להגביר את רמות הגלוטתיון, אשר הוכח שביכולתו לבלום את פעילותם של הרדיקלים החופשיים (נוגד חימצון), כך עשוי לסייע לגופנו במאבק נגד מחלות שונות (Counous, 2000). בנוסף, חלבון מי הגבינה, מכיל מספר חלבונים אחרים בעלי השפעה חיובית על תפקוד מערכת החיסון, כגון: פעילות מיקרוביאלית (Ha, E. and Zemel, M.B. (2003) people. Journal of Nutritional Biochemistry 14, 251-258.).
חלבון מי הגבינה, מכיל ריכוז גבוה של חומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAA), החשובות לתפקיד התחזוקה של רקמות השרירים ומניעת פעולות קטבולית במהלך פעילות גופנית.
(MacLean, D.A., Graham, T.E. and Saltin, B. (1994) Branched-chain. American Journal of Physiology 267, E1010-1022.).
חלבון מי הגבינה, משמש גם לטיפול באלרגיה לחלבון, אסטמה, כולסטרול גבוה, השמנת יתר וירידה במשקל, מניעת אלרגיות בתינוקות, סרטן בשלב מאוחר, וסרטן מעי גס.
בחלבון מי-הגבינה, נמצא פרופיל חומצות אמינו ייחודי, אשר מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות לבניית השרירים, רמה גבוהה של חומצות אמינו מסועפות שרשרת.

חלבון האיזולאט איזו 96 של סופר אפקט מתערבב בשניות, ללא גושים או משקעים, ונספג בשריר במהירות, ולכן מומלץ לצרוך את החלבון מיד בתום האימון הגופני.
 
 
אבקת חלבון מי הגבינה של חברת סופר אפקט, מכילה רמה גבוהה של חומצות האמינו מסועפות שרשרת (BCAA) וגלוטמין. מחקרים קליניים הוכיחו שתוספת של חומצות האמינו BCAA וגלוטמין יכולים לתרום יתרונות חשובים לספורטאים שנמצאים בדיאטה ו\או המתאמנים בצורה אינטנסיבית מאוד, חומצות אמינו הנ"ל יכולות לסייע למספר מטרות, כגון:
1. זירוז בייצור החלבון בשרירי השלד (סינתזת חלבונים מהירה יותר), וכך גם להגדיל את מסת השרירים והכוח הפיזי.
2. חיזוק מערכת החיסון של הגוף בתקופות ממושכות של אמונים, היות ואימונים מפרכים יוצרים מצב של סטרס (לחץ) על כל מערכות גופנו, דבר העלול להוביל לחולי, לנטייה מוגברת להידבק במחלות זיהומיות וכו', עקב חולשת מערכת החיסון.
3. שמירת מאגרי הגליקוגן בכבד ובשרירים, לשם שיפור הביצועים הספורטיביים והכושר הגופני, ככל שמאגרי הגליקוגן גדולים יותר, כך אנו יכולים לבצע פעילות גופנית עצימה יותר! כלומר יותר כוח להרים משקלים בעת אימונים אינטנסיביים יותר.
4. ירידה בפירוק השרירים: לחומצות אמינו הנ"ל ישנה היכולת לשמש כמקור אנרגיה, כך למעשה אנו מונעים בזבוז רקמת שרירים לאנרגיה, היות ו- %80 ממקורות האנרגיה באימון הגופני שלנו, נוצרים מחומצות האמינו מסועפות שרשרת (BCAA).
5. בזמן דיאטה דלת קלוריות יכולים ה- BCAA והגלוטמין לסייע לגוף לנצל מאגרי שומן סלקטיביים תוך שמירה על מסת השרירים.
לבסוף יש לציין, כי אבקת החלבון של חברת סופר אפקט, הינה כשרה - הרבנות הראשית ראש העין. וגם בחג הפסח יש לנו הכשר - כשר לפסח.
 

סופר אפקט, חלבונים וביצועים אתלטיים

 
מחקר שנמשך כארבעה שבועות, הראה שמתן תוספת חלבון (3.3 גרם לכל 1 קילו משקל גוף, לעומת 1.3 גרם לכל קילו) באימון, ההתנגדות של הנבדקים, גדול יותר באופן משמעותי ונצפה שיפור בסינתזת החלבון ובמסת גוף הרזה (מסת השרירים), בקבוצת הנבדקים שצרכו יותר חלבון (Fern, E.B., Bielinski, R.N. and Schutz, Y. (1991) Effects of exaggerated amino acid and protein supply in man. Experientia 47, 168-172.).
 


אבקת חלבון מי גבינה בהשוואה לחלבונים אחרים

 
חלבון מי הגבינה, הוא מקור עשיר של חומצות אמינו מסועפת שרשרת, הנ"ל חשובים עבור אלה שיש להם אורח חיים פעיל באופן טבעי, הגוף דורש כמויות גדולות יותר של חומצות אמינו אלה (BCAA) במהלך ואחרי פעילות גופנית, כי הם מומרות במהירות לאנרגיה זמינה בגוף ובשרירים.
רמות נמוכות של חומצות האמינו BCAA, תורמות לעייפות ויש לספק לגוף אותן חזרה, מייד לאחר (גם לפני) האימון ועד לשעה לאחריו, ומכאן הפופולריות של ה- BCAA, שאחרי האימון במכון הכושר.
מחקר משנת 2009 שנערך באוניברסיטת מקמאסטר באונטריו, קנדה מצאה כי, למרות שנבדקים היו במצב מנוחה וצרכו חלבון מי גבינה, נצפה תיקון שרירים כפי- 9 מהיר יותר וגדילת שרירים יעילה יותר, לעומת אלו שאכלו סוגים אחרים של חלבון (כגון: חלבון קזאין וסויה).
לאחר פעילות גופנית, אותה הקבוצה שצרכה חלבון מי הגבינה נצפה סינתזת חלבון בשרירים גדולה יותר בכ- %122 בהשוואה לקבוצת הקזאין ו-%31 יותר מאשר בקבוצת הסויה.
 


אבקת חלבון מי גבינה ודיאטה (ירידה במשקל)

 
תוספת חלבון מי גבינה לדיאטה שלך, יכולה לעזור לזרז ירידה במשקל. חלבון מי גבינה, ויש לציין שהינו מרכיב מרכזי במוצרי תחליפי ארוחות רבים.
מחקר בן 12 שבועות כפל סמיות, שבוצע במרכז למחקר יישומי מינסוטה נבדקו שתי קבוצות של חולים, כל מטופל צמצם כ- 500 קלוריות ליום, הנבדקים שצרכו חלבון מי גבינה ושתו 20 דקות לפני ארוחת הבוקר ו- 20 דקות לפני ארוחת ערב, איבדו באופן משמעותי יותר שומן בגוף, בהשוואה לאותם חולים שלא צרכו אבקת חלבון מי גבינה.
מחקרים אחרים מצאו, כי נבדקים שמשלבים מזונות עתירי חלבון ופעילות גופנית, יכולים להגביר את קצב חילוף החומרים שלהם ולשרוף יותר קלוריות באופן טבעי.
חלבון מי גבינה הוכח גם כמסייע בשמירה על משקל הגוף, ע"י דיכוי הרעב ויצירת תחושה של סיפוק מהמזון.
 

חלבון מי גבינה הורמונים והרזייה

 
חלבון מי הגבינה, עשוי גם לווסת מספר הורמונים המשפיעים על הרכב הגוף, מחקרים קצרי טווח עם תוספת של חלבון מי גבינה אוששו את השינויים בהרכב הגוף (ראו עם מחקרי תזונה לטווח ארוך יותר(. חלבון מי גבינה (75 גרם למנה) בעל השפעה על הורמונים הקשורים להשמנת יתר, בנשים עם עודף משקל והשמנה יתרה עם תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS), התגובה הורמונלית חריפה הראתה ירידה במצב ההיפראינסולינמיה (hyperinsulinemia) באופן משמעותי, כלומר פחות איחסון שומן (lipogenesis), רמות הקורטיזול נמוכות (שימור השרירים) ועלייה ברמות ההורמון גרלין (הגורם לשיפור תחושת השובע).
 


אבקת חלבון מי גיבנה ומערכת חיסונית

 
בחלבון מי גבינה, ישנם מספר התרכובות בעלות השפעה על מערכת החיסון. אלה כוללים, בין לקטופרין, בטא-לקטוגלובולין, אלפא-לקטואלבומין, גלוקומקרופפטידים (glycomacropeptide), ונוגדנים.
כך נמצא במגזין סיסטיק פיברוזיס 2003, רמות גלוטתיון משופרות בחולים מבוגרים צעירים עם סיסטיק פיברוזיס לאחר תוספת של חלבון מי גבינה.
(J Cystic Fibrosis. 2003).
לקטופרין (lactoferrin) הינו גליקופרוטאין (חלבון סוכרי). החלבון מהווה חלק ממערכת החיסון הבלתי-ספציפית, בשל יכולתו לדכא שגשוג חיידקים ופטריות. כמו כן, לחלבון תפקידים בהומאוסטזה של ברזל, בהגנה מפני דלקות, בגדילה ובמיון תאים וכנגד גידולים סרטניים.
בשנת 1961 התגלתה הפעילות האנטיבקטריאלית של הלקטופרין, וקושרה ליכולתו לקשור ברזל.
 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה