שמן אורגנו - Oreganol

שמן אורגנול - אנטיביוטיקה טבעית

 

אנטיביוטיקה צמחית

בקבוק אורגנול בכל בית, בכל טיול, לכל חייל  - קוטל  חיידקים, וירוסים ופטריות!

 

?      לרכישה של שמן אורגנו \ אורגנול לחצו כאן


 

מחקרים מדעיים מוכיחים כי שמן אורגנוOreganol P73 – מהווה תחליף טבעי לאנטיביוטיקה ומשמיד ביעילות חיידקים, כולל כאלו העמידים בפני תרופות אנטיביוטיות!

 אחת הבעיות המטרידות ביותר את הרופאים כיום היא התפתחות של זני חיידקים אלימים ביותר העמידים בפני אנטיביוטיקה, שנובעת משימוש מופרז בתרופות אנטיביוטיות בעשורים האחרונים. מבין עשרות צמחי מרפא שונים שנבדקו במחקרים מדעיים, שמן האורגנו הוא הנחקר ביותר, והוכח במחקרים רבים כבעל השפעה יעילה לא פחות מזו של האנטיביוטיקה המסחרית כנגד טווח רחב של חיידקים, בהם חיידקים מסוכנים העמידים בפני תרופות אנטיביוטיות.

פעילות

מחקרים אשר בחנו את השפעת ה OreganolP73 מצאו, כי הוא קוטל קשת רחבה של חידקים וירוסים ופטריות, הגורמים למחלות כגון: שפעת, ברונכיט, סינוסיטיס , אסטמה, דלקת ריאות, קנדידיאזיס וזיהומים פטריתיים, מונונוקלאוסיס ועייפות כרונית, כיבי קיבה ותריסריון, צהבת C, פסוריאזיס אקנה ורוזצאה, דלקות פרקים ריח פה ועוד. כל המחקרים הוכיחו באופן חד משמעי, כי מדובר במוצר חזק ויעיל ביותר, המסוגל במקרים רבים להוות תחליף טיפולי לאנטיביוטיקה.

 

חומרים פעילים

תמצית Oreganol P73 מופקת מעלי שיח האורגנו הפראי. הבולט מבין כל מרכיבי התמצית נקרא Carvacrol, סוג של פנול (תרכובת ארומאטית) הנמצא ברמות ריכוז מאוד גבוהות במיוחד בעלי השיח. נוכחות ה - Carvacrol, מעניקה לתמצית OreganolP73 - ייחוד משמעותי, בעיקר בכל הקשור לתכונות אנטי-זיהומיות וליכולת לקטול קשת רחבה של חיידקים, וירוסים, פטריות ופרזיטים.

 שמן האורגנו נחקר מדעית וממצאי המחקרים פורסמו בירחונים מדעיים מקצועיים מובילים. ריכוז המחקרים שנעשו, יצר צבר הוכחות מדעיות לכך, ששמן האורגנו הוא אנטיביוטיקה טבעית רבת עוצמה

בשמן האורגנו החלו להשתמש בארה"ב בתחילת המאה ה- 19 וזאת למרות שרופאים ומטפלים נשענו על סגולות המרפא שלו אלפי שנים. היפוקרטס (רופא יווני קדום שעל שמו קרויה שבועת הרופאים) כתב על האורגנו כצמח מרפא ים תיכוני כמרפא למצבים שונים. בשנים האחרונות נחקר שמן האורגנו בגלל סגולותיו כקוטל חידקים.

 

נעשו מספר עבודות מחקר על מנת לבחון את יעילותו של שמן האורגנו P73   להרוג מגוון וירוסים, בקטריות, שמרים ועוד מקרואורגניזמים המשפיעים על בריאות האדם.

 

מחקר שנערך במרכז הרפואי של אוניברסיטת ג'ורג טאון בוושינגטון ע"י ד"ר הנרי פראוס וחברים ואשר פורסם ב " molecular and cellular biochemistry" בדק ומצא את היעילות של שמן האורגנו בטיפול בפטרית הקנדידה (Candida albicance).

מחקרים אחרים מצאו כי השמן קוטל הורג מגוון של 30 בקטריות שונות, כגון: staphylococcus ,  (סטפילוקוקוס)  aureus, ומיקרואורגניזמים נוספים כגון: וירוס ה- Corona (וירוס הקורונה) הנחשב לגורם מספר 2 להצטננות, גורם לדלקת ריאות ולמחלות נוספות בדרכי הנשימה.

שמן האורגנו P73 הורג את בקטרית ה- helicobacter pylori  (הליקובקטר) אשר נמצא כגורם ל 90% מהכיבים בתריסריון ול 80% מהכיבים בקיבה.

 

אופן השימוש ומינון מומלץ בשמן אורגנו P73

 שימוש למניעה

השימוש: לשים טיפה או מספר טיפות מתחת ללשון או בתוך מים או מיץ. בשימוש חיצוני לשפש על העור. אפשר לערבב עם שמנים נוספים לדילול, (תחושת חום בעור הינה טבעית).

 

התקררות, שפעת, ברונכיט וסינוסיטיס

12 טיפות כל 4 שעות מיד עם הופעת סימני המחלה במטרה למנוע את הופעת הסמפטומים ולקצר את משך זמן המחלה.

 

ברונכיט כרונית ואסטמה כרונית

12 טיפות פעמיים ביום . להפחית את המינון עם שיפור בסימפטומים.

 

מונונוקלאוסיס ועייפות כרונית

12 טיפות פעמים ביום בשילוב עם תוספים אחרים, במטרה להוסיף אנרגיה.

 

קנדידה וזיהומים פטריטיים

12 טיפות 3 פעמים ביום עד לשיפור משמעותי. לאחר מכן להפחית את המינון בהדרגה עד ל- 12 טיפות ביום לתקופת נוספת עד להעלמות הבעיה.

 

כיבי כיבה ותריסריון

12 טיפות פעמיים ביום.

 

אקנה וחזזית ורודה (Rosacea)

12 טיפות פעמיים ביום.

 

ריח פה הנגרם מחידקים על הלשון

למרוח טיפה של שמן על הלשון בוקר וערב. לחילופין מומלץ לשטוף את הפה עם מים מהולים בכמה טיפות שמן לאחר צחצוח השיניים.

 

בטיחות בשימוש בשמן אורגנו

 

מחקרים ובדיקות רעילות מצאו כי השימוש באורגנול P73 בטוח ולא נמצאו כל תופעות לוואי הקשורות לשימוש בו. בכל מקרה השמן אינו מומלץ לנשים בהריון ולנשים מניקות.

אם השימוש בשמן האורגנו נמשך מעל לחודש ימים כפי שנדרש בחלק מהמצבים שתוארו לעיל  מומלץ לאכול יוגורטים המכילים חיידקים פרוביוטיים.

בזמן נטילת תוסף ברזל, מומלץ לצרוך את שמן האורגנו כשעתיים לפני או אחרי נטילת הברזל.

 

 

מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש באורגנול P73, השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל.

מחקרים ומאמרים

מחקר על שימוש בשמן אורגנו לפרזיטים במעיים

נבדקו 14 מבוגרים שסבלו מפרזיטים במעיים מסוג:

Blastocystis hominis, Entamoeba hartmanni and Endolimax nana.

 

{{obj.prop}}
  שם מוצר כמות מחיר
{{cart.name | cut:true:20:' ...'}} +- {{getPrice(cart) | number:2 }}
סהכ לתשלום {{total();}} ש"ח לקופה