משחות לצלקות

found 5 products

נמצאו 5 מוצרים

 1. קרם פנים טבעי – קרם משקם עם שמן חי עד
  יחידה 1
  מחיר רגיל ‏128.30 ₪
  • תכולה: 30 מ"ל
  • יחידה: ‏42.77 ₪ ל-10 מ"ל
 2. קלנדולה היל קרם Calendula Heel Cream
  יחידה 1
  מחיר רגיל ‏59.80 ₪
  • תכולה: 50 גרם
  • יחידה: ‏1.20 ₪ לגרם
 3. משחה SAH 10 | שלוס
  משחה SAH 10
  15 מ"ל | שלוס
  יחידה 1
  מחיר רגיל ‏74.90 ₪
  • תכולה: 15 מ"ל
  • יחידה: ‏49.93 ₪ ל-10 מ"ל
 4. סקין קליר משחה לצלקות | שלוס
  יחידה 1
  מחיר רגיל ‏56.80 ₪
  • תכולה: 15 מ"ל
  • יחידה: ‏37.87 ₪ ל-10 מ"ל

נמצאו 5 מוצרים

משחה לצלקות

אף אחד לא רוצה צלקות על העור שלו. צלקות הן תזכורת לא נעימה לכל מיני דברים שעברנו בחיים - בין אם תאונות, פציעות, כוויות או ניתוחים. חלק מהצלקות נמצאות באזורים בולטים על הגוף והפנים שלנו, ויכולות לגרום לנו תחושה של חוסר ביטחון.

למזלנו, יש גם דרכים לטפל בצלקות, וגם אם לא להעלים אותן לגמרי, לפחות לטשטש אותן או לשפר את הנראות שלהן - כמו משחה לצלקות, שמנים ועוד. 

 

איך נגרמות צלקות, וכיצד ניתן לטפל בהן?

כשהעור שלנו ניזוק בצורה בלתי הפיכה בעקבות תאונה, כוויה או פציעה, הוא מנסה לרפא את עצמו בכל כוחו. כך נוצרת רקמה של צלקת, שמטרתה לשחזר את העור ואת הרקמה שנפגעה. הבעיה היא שהשחזור לא בדיוק נקי לחלוטין - מדובר על רקמה קשיחה, שלא תואמת את העור שמסביב ולרוב לא הולכת לשום מקום ואף יכולה להיות בולטת במיוחד. 

עוד סוג נוסף של 'צלקת' מוכרת הוא סימן מתיחה. סימן מתיחה נוצר כאשר הגוף שלנו גדל מהר יותר מאשר העור שלנו. במקרים כאלו, העור נקרע, מתרפא אך משאיר סימן - אותו סימן מתיחה חמקמק. זה קורה הרבה פעמים במקרה של השמנה פתאומית, בהריון וכן בעת פרצי גדילה של בני נוער.

כפי שניתן להבין, קשה מאוד לטפל או להעלים צלקות, שכן הן קבועות - ובכל זאת, ניתן להשתמש במשחה לצלקת כדי לנסות ולטשטש את המראה שלהן. 

 

סוגי משחות לצלקות 

משחה לצלקות מורכבת ברוב המקרים מרכיבים טבעיים וצמחיים שעוזרים לשפר את הנראות של הצלקת, גם אם לא להעלים אותה לחלוטין. שימו לב - מומלץ להשתמש במשחות מיד אחרי שהצלקת נוצרת, שכן ככל שהזמן עובר יהיה קשה יותר לשפר את נראות הצלקות!

ניתן למצוא משחה לצלקות וכן גם שמן לצלקות:

 

 • משחה לצלקות - משחות טבעיות מצמחים ושמנים שמיועדים לעזור לשיפור נראות הצלקות הקיימות על העור. חלק מהמשחות מסייעות גם למניעתן לאחר ניתוחים שונים, באמצעות סגירה של החתך ומניעת היווצרות הצלקת מראש. את המשחה יש למרוח על האזור בהתאם להוראות היצרן. ניתן למצוא משחה לצלקת של יצרניות כמו שלוס ואלטמן
 • שמן לצלקות - מלבד משחה לצלקות, ניתן למצוא גם שמנים ייחודיים לטיפול בצלקות וריכוכן, כמו גם סימני מתיחה ושינויים אחרים בגוון העור. שמן לצלקות של Bio-Oil, למשל, מכיל תמציות צמחים וויטמינים ויכול לשפר את נראות הצלקות באמצעות עיסוי השמן על הצלקת. 

 

משחות לצלקות מחכות לכם עכשיו בבי טבע אונליין

בבי טבע אונליין, חנות טבע המוכרת מוצרי טבע של יצרניות מובילות בארץ ובעולם, מחכות לכם מגוון משחות לצלקות שיעזרו לכם לטשטש את הצלקות ואת סימני המתיחה שעל הגוף שלכם, ויגיעו עד אליכם במשלוח מהיר ובתשלום מאובטח.

אנחנו מזמינים אתכם לגלוש בקטלוג, למצוא את המשחה המתאימה לכם ביותר ולטפל בצלקת שמפריעה לכם. לא בטוחים איזו משחה לצלקות מתאימה לכם? צרו איתנו קשר, ושירות הלקוחות המקצועי של בי טבע ישמח לעמוד לרשותכם!

 

כל הזכויות שבגין התוכן והמידע שבמאמר זה שמורות לחברת בי טבע אונליין בע”מ. אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה ללא רשות מפורשת מהחברה בכתב © כל המידע הניתן על ידי חברת בי טבע אונליין באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלצותינו לגבי תזונה נכונה ושימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.

קרא עוד